2012 m. vasario 16 d., ketvirtadienis

Lai kauniečiai nesupyks - Vilnius - Lietuvos širdis...

Valentino vakaras užsibaigė repeticijomis šokiuose ir tuo vakariniu,pereinančiu į naktinį pasivažinėjimas.Nepaslaptis,kad mėgstu vairuoti ir mėgstu tą naktinį vairavimą,tai va.Groja ši nuostabi daina,o aš tokį tada ''gruzą gaudžiau''.

''Kvailos taisyklės ir vėl mums surišo rankas, bet kas jei ne tu ir ne aš sugalvojom tokias?''

Trečiadienį važiavau į Kauną, kad ir nėra svarbu kas ten buvo, bet trumpas pasakojimas. Tiesa sakant man Kaunas patinka. Išties. Jis nėra toks gražus kaip Vilnius ar turbūt, net kaip  Klaipėda. Aišku senamiestis nemažas, yra gražių pastatų, bet išties viskas taip apleista, netvarkinga ir taip išdėstyta padrikai, kad bendras vaizdas tai pasigailėjimo vertas. Juokingiausia, kad centre vis dar stovi ta Kalėdinė eglutė, o šviestuvai papuošti dar lemputėmis...Kol valdininkai kovoja,dėl Kauno valdžios - miestas merdėję. Kažkada buvo pasigirdę, kad A.Zuokas norėtų kandidatuoti į Kauno merus. Zuokas pakėlė Vilnių į aukštesnį lygi, be jo, jis nebūtų toks dabar,tad tikiu,kad  jeigu jis būtų tapęs Kauno meru,tai Kaunas būtų sužibėjęs kitomis akimis,bet...Zuokas lieka ištikimas Vilniuj,jis toliau žydi,o Kaunas vis dar ieško savęs...Bet vis tiek jis man patinka.
Pačiam Kaune kas labiausiai įstrigo,tai,kad kai buvom Init televizijos studijoje,ten buvo tokie osom tualetai...Kaip kambariai vos ne,su visais patogumais ir tikrai gera grojama muzika...turbūt tie tualetai brangesni už visą tv studiją,nes ten tai...Toliau keliavom į sporto mūziejų.Muziejus kaip muziejus.Paliko įspūdį pamatyta Žalgirio iškovota Eurolygos taurė ir parodytas video apie 1962 metų cirko artistus lietuvius.Žodžiais neapsakomi jų trukiai mus visus paliko be žado. Sakė,kad dabar tokių cirko artistų nėra,kurie galėtų pakaroti šiuos triukus...Kas dar,kad ieškojau video internete,bet neradau,tad kai būsit tame mūziejuje,tai būtinai pažiūrėikit,nes bus tikrai neveltui laikas praleistas. Vėliau,aišku kur mes važiavom?...Į Akropolį.Kaip gi me be jo a?Kaune,kaip ir visad, lėkėm prie kompiuterinių žaidimų ir ten praleidom nemažai laiko.Norėčiau namie turėt.Žinot tuos aparatus kur įmetus pinigus valdai tokį kablį kur gali paimt kokį daiktą ir pakelės jį nunešt į skylę,įmest jį ir pasiimt.Tai va,draugas užsidegė paimti Pikachu,sunaudojo apie 12lt,visaip bandė,bet vis nukrisdavo jis...Tad syki,kai susirinkom visi,aptarėm taktiką,kad geriau reikia imti teletabį ir ką...Įmetam pinigus,paimam teletabį,jis įkrenta į skylę ir prizas mūsų...Jūs nepatikėsit kokioj euforijoje buvo tas draugas,veido mina lyg būtų laimėjęs milijoną litų,o mes visi iš susijaudinimo taip pradėjom ten šaukti,kad visi pradėjo į mus žiūrėt...
Vėliau važiavom į pantomimų teatrą...pirmą kart aš tokiam.Tikėjaus kažko kito,bet tiesa sakant buvau labai gražiai nustebintas.Labai patiko man.Jokių žodžių,minimalios dekoracijos ir nuostabūs aktoriai,perteikiantys viską.Jeigu būsit kada Kaune,tai būtinai apsilankytki,liksit taip pat geros nuotaikos po to.

O toliau,į šią kelionė važiavau ne dėl tų visų lankytinų objektų,o tam nes žinojau ko noriu ir ką noriu pasiimt iš šios kelionės.Ir tikrai išpildžiau savo norus.Geriausia kas gali būt tokiuose kelionėse yra pats grįžimas namo,kai su savo bendraminčiais randi kalbos,temų iš tos serijos kur gali sėdėt visą naktį prie arbatos ir kalbėti,kalbėti,kalbėti...Negaliu,kaip pasikroviau geros nuotaikos,euforijos po viso to...Kažkas tokio,ko nenori,kad baigtųsi.Net neina papsakot.Tai supras tik tai,kas yra tai patyręs.

Ir pati kelionė su šiais žmonės man buvo tokia nuostabi, pabuvau su visais su kuriais norėjau pabūt ir nereikėjo nieko galvoti.Buvo super.Galvojau kaip dvi mano draugų pusės sutars,o išėjo išties labai gerai,net geriau nei tikėjaus. Visgi esam žmonės ir mokam bendraut.

Man patinka slapčia stebėt žmonių akis.Jos pasako labai,labai daug.Kartais aišku daugiau,kartais mažiau,kartai lieku kvailioj vietoj,kai akys ir žvilgsnis susitinką,bet ką...man patinka suprast,kad žmonėms gera,kad jie ištes laimingi ir yra savo likimo kalviai ir nereikia čia mums kitiems kištis.O ir šiaip,visiems mano draugms bus viskas gerai.

Palieku jus su nuotabia daina.Vakare bus įrašas dedikuotas mano meilei.
The Cure-Friday I'm in love

Monday you can fall apart
Tuesday, Wednesday break my heart
Oh, Thursday doesn't even start
It's Friday I'm in love


Kažką vakar norėjau tau čia dar pasakyti,bet,kad neužsirašiau,tai ir nebeprisimenu ryte...

3 komentarai:

  1. kai pradėjau skaityti apie tuos tualetus ir teletabį tokia šypsena atsirado ant veido:D patiko ir man kelionė, svarbu ne kur, o su kuo :}

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aaa, kaip pavydziu tokios keliones:)

    AtsakytiPanaikinti