2012 m. vasario 25 d., šeštadienis

Malka piene

Puslapio peržiūrų skaičius perkopė 4000...Esu išsijungęs,kad neskaičiuotų mano įėjimu,o tik kitų žmonių ir ką...Per dieną puslapio peržiūrų būna apie 80-90 kartų...Dėkui visiems kurie užsukate,nepatingit paskatyt,o kartais ir parašyt.Ir šiaip..net siekėjų skaičius gerokai viršijo mano prognozes...

Dvi savaites nežiūrėjau HIMYM,tai vakar su pasimėgavimu pažiūrėjau dvi serijas.Ir jos buvo nuostabios,vėl veiksmas bare,vėl jokių nebuvo nereikšmingų scenų tuose Lilės ir Maršalo namuose,daug klasikos,dėl kurios ir norisi žiūrėt šį serialą...

Visada nešdamas malkas pradedu ką nors galvoti.Va dabar taip ėmiau ir pagalvojau,kad visas malkas,visą tą medį esu palietęs savo rankomis,kiekvieną malkelę,kitas netgi po kelis kartus ir visos buvo sukūrentos pečiuje...o kažkada tas medelis žaliavo ir augo...kaip ir mes.

Šį vakarą apturėjau nuostabų laiką.Geras maistas,dar geresnis filmas ir puiki kompanija.Ačiū'kas.Ko daugiau reikia?O,kad taip dažniau būtų...vis geriau,neug kymarint prie pc ar dar kur...Vasarą būtinai verandoje ant supynių,gerai?


O čia...visiems pieno megėjams...

Merginos,ar norėtumėte tokio automobilio?Jį vairuoja vilnietė Gabrielė,studentė...ir visai ne iš biednumo.Stilius čia toks.

3 komentarai: