2012 m. vasario 28 d., antradienis

Paskutinis pasispardymas

Visgi po vakarykštės puikios dienos šiandien oras subjuro kaip reikalas.Visą dieną apsiniaukę,drėgna,nesuprasi ar sninga ar lyja...šlapdriba turbūt...Vienu žodžiu nekoks oras,tai ir veikia nekaip,bet kaip girdėjau,kad į savaitės galą pajudės pavasaris link mūsų.

Šiandiena žiūrėjau naują HIMYM seriją.Negaliu,kaip man patinka dabartinės serijos,kad vyksta dauguma įvykiu ne tuose kvailuose namuose,o bute ir bare,o ir šiaip pagal šią seriją supratau,kad namo nebebus ir vėl viskas persikels į būtą.Jes.Ir šiaip ''likimo vingiai'' dabar įdomus.

Važiavau į istorijos papildomą,vienas įvykis supkdė mane,tai tiesa sakant pirma kart nepamenu kaip vairavau,neprisimenu,lyg išsijungęs vairavau,bet pamenu,kad ir per radiją grojo labai piktą muziką.Tai išvis,pilnas komplektas.
Atvažiavus į istoriją kaip sakant nuleidau garą.Kalbėjom apie statinių stilius.Tai nėra mano mėgstamiausia tema,bet kai tai pasakoja žmogus čiupinėjęs viską savo rankomis,tai negali atsiplėšt beklausydamas.Papasakojo išties įdomių dalykų,kas įdomiausia,kad kaip jis viską suspėja...jeigu jam paskaitos šeštadienį baigias apie pirmą valandą,o jis savaitgaliai dažnai būną Vilniuje...Išties klausant jo ir kalbant su juo mątosi,kad turi jis didelę trauką Vilniui.Pasipasakoja visokių įdomybių apie ten praleistus metus ir pan.

Simboliškai gąvosi tai,kad po to turėjau lėkti į susirinkimą dėl išleistuvių,o istorijos dėstytojas papasakojo mums apie tokia vadinamą ''fuksų depresiją''
''Dabar Vasario pabaiga ir įsivaizduokit save po aštuonių mėnesių,jūs Vilniuje,vienas pats,sovietinis butas,nekokie kaimynai,būto šeimininkė tikra žiežula,lauke toks oras kaip dabar,su klasiokais jau po truputi nutrūkęs ryšis,su naujais draugais dar neapšilot labai,jums kaip ir patinka čia,bet jau per dažnai grįžinėjat namo,užeinat į mokyklą kur jūs kažkada buvot viskas ir kažką ten reiškėte ir visi jūsų klausinėja:na,kaip ten?o jus aiškinat,kad oj,kaip ten viskas puiku ir gerai,nors širdyje nežinot kur dėtis''

Tai va taip va,žiūrėsim ar teks man tai patirti,gal kas nors padės išgyventi tai,visgi Vilniuje nemažai savų gyvena,o ypač sesuo!!!

Vakara po susirinkimo išvis buvo pasaka.Tėvų nėra namie,parsivežiau šeimynine picą namo,televizoriaus pultelis į rankas,kompiuteris šalia...Nu pasaka kartais taip viduryje savaitės pasedėti,bet žinau,kad to netekes patirt po metų...

trečia diena non-stop groja.

1 komentaras:

  1. Sesė labai labai džiaugsis, kai brolis bus šalia...net pietus padarys!!! Didelis pa, grįžtu šį savaitgalį (:

    O dėl nostalgijos namams esant pirmakursiu tiesa..dažniausiai ji ateina per pirmą sesiją..kai reikia mokytis ir mokytis, o namai taip toli ir mamos maistas negali tavęs džiuginti..ir net nėra kam čia skųstis, nes gi suprask- tu Vilniuje! (:

    AtsakytiPanaikinti