2012 m. kovo 24 d., šeštadienis

Jei žinotum tu,,,

Ryte atsibudus saulė skaisčiai švietė per langus,paukšteliai čiulbėjo ir buvo labai gera,o mintyse skambėjo šita daina...

''O vis negal širdis - varguolė
Užmiršti veido paslaptingo''
Maironis ''Poezija''

Pabandysiu trumpai drūtai pasakyti šios savaitės du didžiausius darbus kurie neliečia kitų,bet mane nuvarė nuo kojų.
Pirmiausia pagaliau pasirašiau dvyliktos klasės kalbėjimo įskaitos kalbą.Primenu savo temą- „Drastiškai ir įžūliai klausiu: gal jau atėjo metas minėti kalbos praradimo dieną, jos įžengimą į Didįjį žodyną, užleidžiant vietą svetimai kalbai. Atrodo, tarytum vyksta kažkoks puolimas prieš visa tai, ką vadiname lietuviškumu“ (Justinas Marcinkevičius, „Dienoraščiai ir datos“. Vilnius, 2011). Ką apie tai manote? Argumentuokite savo požiūrį.

Parašiau nuo širdies,bet galėčiau ir geriau,jeigu tik kas duotų laisvę ir nespaustų į rėmus,bet,bet,bet...
Kaip vienas draugas sakė,kad turbūt mane nelemta jos parašyt,nes vieną vakarą berašant išsijungė pats kompiuteris,kitą vakarą sugedo įkroviklis,tad teko sėsti prie kito kompiuterio ir iki 2 valandos nakties rašyti ir užbaigti,o dar kas juokingiausia,kad rašiau darbo kambaryje kurį tėtis perdažė tą vakarą,tai įsivaizduokit rašyti nesenai perdažytam kambaryje...Jaučiausi kaip apsiuostęs ar apsinešęs,bet visgi parašiau ir tikiuosi neblogai.Vienu žodžiu-vargais negalais pabaigiau.Iš viso 1074 žodžių kalba.Bet man atrodo,kad daug improvizacijos pateiksiu.Kalbos neduosiu dar paskaityti,duosiu po kalbėjimo įskaitos.Jeigu kam įdomu,tai galiu įdėti prezidento inauguracijos kalbą.

Kitas dalykas tai,kad visą savaitę be pertraukų ėjau į šokius,nes šiandiena yra Dainų šventės šokėjų peržiūra.Visokeriopos mums sėkmės,bet taip kalant šią savaitę jau penktadienį buvo blogai.Penki šokiai yra išties nemažai.Bešokant vakar nuo išsekimo ir vos nenuvirtau ir dar visokių kuriozų buvo.Na nieko,būna,kitą savaitę už tai pailsėsiu.

Toliau dar istorijos užsiėmimai trys buvo šią savaitę,vieną dieną rašėm egzamino bandomajį,tai visai neblogai gal-93proc.Na,bet dabar istorija nustumta į šalį,yra svarbesnių dalykų.

Ir tokia ta savaitė kvaila.Šokiai,kalbėjimas,istorija,o dar...dar mano mašina servise,kompiuteris sugedo,lauke oras keitėsi nuo sniego iki +14,bet vis tiek,visai gerai laikiausi pagal,tai,kad mano nuotaikos svyruoja net nuo vėjo gūsio.

Filmas kurį siūlau pažiūrėti - Knygnešys

Pradėjom klasėje mokytis apie Justiną Marcinkevičių.Tokią Marcinkevičiaus savaitė pas mane.Užbaigiau ,,Mažvydą'' skaityti,pasirengiau kalbą pagal jo mintis ir dar klasėj jį mokėmės ir interpretavom.

Ketvirtadienį buvo diena,kai paskutinį syki fotografavomės klasės nuotraukai.Vieną kart tebuvo  pasiruošę kažką įdomaus,tad dvyliktoje klasėje vėl nusprendėm visiems nušluostyti nosį su savo idėja.
Gal ir nuvalkiota,bet labai gera.Nuotraukos kalba už save - Veselė yra mūsų tema. Su jaunaisiais,piršliais,muzikantais ir poromis...Laukiu tos tikrosios nuotraukos,nes ten turėtų būt išvis geras,nes koks fonas bus,tai oj,oj,oj...O čia iš fotosesijos vėliau.
Bus geras prisiminimas.

Tai va sutvarkė mano mašiniuką,rieda neblogai,kuro ima mažiau ir laukiam kitos savaitės kada bus kilstelta galia.
Sudėta žeminta-sportinė važiuoklė.Kiečiau važiuoja ir jau du kartus kabinau dugną važiuojant per ''gulinčius policininkus'' ir jau prie bordiūro priekio negaliu statyt,nes kabina bamperį.

Geras šmotas,kai gera nuotaika ir esi prie vairo.

Važiuojant pirmadienį namo iš istorijos mintyse galvoju,kad visai pasiilgau tokio super ultra paprasto tūso kur grotu lietuviška muzika ar šiaip power hit radio hitai ir pan.,nes jau senai tokiam teko būt...dabar visi pasikėlę su savo teminiais dabstepais....ir ką jūs galvojat,per zip fm paleido DJ Dalgio-Negėriau,o grįžus namo ir atsivertus FB randu pakvietimą į tokį vakarėlį.Gūt.

Tiems kas mėgsta ramia house klubinę muziką,tokią kuri tinką penktadienio nakčiai važinėjant po naktinio miesto gatves,tai siūlau paklausyt šį Donatello mix'ą

Šiandiena,tokį gražų rytą po istorijos nulėkiau pasisėdėti į Coffee Inn'ą.Labai senai teko be būt.Kažkaip nebe taip,reiks kitą syki užsukt į kitoj pusėj esančią Vero cafe.Bet šiaip faina ryte būt Klaipėdos senamiestyje,sunku kartais suprast kaip kiti to gali nemėgsti ir nenorėti,kai būna galimybė.

O šiaip,reziumė būtų toks,kad įdomi savaitė per kurią spėjau pavargti fiziškai,susipykt,padaryt daug,padaryt mažai,bet svarbiausia,kad psichiškai nepavargau,tai gerai.Važiuojam toliau.

p.s.Pasaliu netikiu - pasaka tikiu.
Sekantis lipdukas.
 

4 komentarai:

 1. Ir žinai,mes irgi mintį turėjom kad vestuves daryt,bet matyt dar per maži..
  atsigriebsim..visgi ir mes a,ir kažkada 4a būsim. :)'
  O filmas labai gražus,esu mačius :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na mes irgi ne pirmi su tokia mintim...
   bus ir jums kada...o kai jūs būsit 4a,tai Dieve,kokie mes seni būsim jau...

   Panaikinti