2012 m. kovo 2 d., penktadienis

Važiuoja stogas

''Kai buvau jaunas,tai dešimt iš devynių darbų kuriuos imdavausi man nepasisekdavo'' B.Šo.

Šiandien ant manęs galit pykti,bet man važiuoja stogas....Važiuoja,važiuoja,važiuoja...stogas.

Šiandien visą dieną buvau blogos nuotaikos,sugadinau nuotaiką kitiemies,kitus palikau suglumusius.Bet sveiki,čia aš ir aš nežadu nieko atsiprašyti,nes man sunku pamint savo įsitikinimus.Mėgstu skųstis ir būti išklausytu.Tai nepačios geriausios mano savybės.Bet čia aš.

Viskas iš pradžių.

Šiandien per Etikos pamokas dirbom grupėse.Darbas turėjo padėt suartėt,iškmokt dirbti komandoje.Kuo baigėsi?Vos nesusimušėm ir buvau pavadintas kaimiečiu.Taip,aš kaimietis,man iš kišenės kyšo žagrės rankena ir taip,žmogų iš kaimo išvaryt gali,bet kaimo iš žmogaus-ne.Tiesa sakant visa šita situacija dabar kelia man šypseną  ir visai neįsižedžiau.

Tiesiog šiandiena visa tokia dena,kad mane pradeda nervinti tie visi pasikartojants lėkšti ir banalūs dalykai.Nemeluosiu,pats irgi prie jų prisidedu,bet jau lenda per gerklę man jie visame tame egzamininiam šokių maratone.Jau tikrai važiuoja stogelis ir į tai įveliu kitus žmones.Negaliu kaip norisi nuo visko pabėgti kur nors.Nervai ima,principo reikalas čia jau greit taps,tad nusileist nežadu.Beje,esu pavydus.
Grįžtu namo,valgau dribsnius ir galvoju žiūrėdamas į laukus,kad visai man yra gerai vienam.Niekam nekišu savo minčių,niekas nelieka nelaimingas,niekas man nelipa ant galvos ir niekam aš nesu įsipareigojęs.

Kažkokio reikia posukio,trenksmo,spyrio,judesio,nes jau viskas ''daėdė'' iki gyvo kaulo.
Aš mąsčiau kada visa tai baigsis,visa ta sumaištis vykstanti ir susidariau svarbiausiu,stogą raunančių datų sąrašą

Kovo 23-Dainų šventės atranka
Balandžio 3-Anglų kalbos kalbėjimas
Balandžio 5-Lietuvių kalbos kalbėjimas
Balandžio 9-nešvesiu
Balandžio 23-Minijos šokių kolektyvo 50 metų jubiliejinis koncertas
Gegužės 19-Anglų kalbos egzaminas
Birželio 1-Lietuvių kalbos egzaminas
Birželio 13-Istorijos egzaminas
Liepos 13-Išleistuvės

Kaip ir galėčiau jau ir būt dabar ramus,bet...........
Tada prasidės jaudinimasis dėl to ar įstojau ar ne,tada nauja rugsėjo pirmoji kažkur kitur,naujos gyvenimo salygos,depresija,sesija...Jau dabar ramus?Ne.Ar išliksiu univiere,vėl sesija,baigimas,gyvenimas,darbas,šema,gyvenimas,darbas...Priėjau išvada,kad galėsiu būt ramus tik išėjęs į pensiją...Gal.

Šiandien mano mama gavo iš Gargždų bendruomenės apdovanojimą ''Taurioji širdis''.Nominacijos pavadinimas jau daug ką pasako.Mano mama yra mano idialas ar dievukas.Norėčiau būt toks stiprus kaip ji....

Dar vieną pasakysiu sau svarbų dalykas.Nuoširdžiai nekenčiu pasakymo ''Viskas bus gerai''.Kiekvieną kart išgirdus tokį sakinį rankoje gniaužiu kumštį.Nekenčiu,nekenčiu,nekenčiu.Dabar mano galvoje tokia sumaištis,kad galėčiau parašyti knyga

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą