2012 m. balandžio 5 d., ketvirtadienis

Mėlyni plaukai

Nieko nesakykit dėl šitos dainos...man dabar šitam pakvaišusiam įskaitų laikotarpyje ji gerai ''sueina''

Hm,ką aš čia paskutinį kart rašiau...

Tai ką,antradienį apturėjau lietuvių kalbos įskaitą.Buvo puiku diena,geras oras,gera nuotaika,gera muzika,puikus įvertinimas.
Kiek pamenu,kad po įskaitos nieko neveikiau,grynai visą dieną prasiblaškiau kažkur tarp namų/močiutės/kaimo.Ištrinta diena.Vakare prisiverčiau įgyvendinti savo svajonę,tai pasėdėjau parašiau ir kitą dieną gavau atsakymas-buvo verta.Bet dar nenoriu girtis,kol viskas nėra aišku.
Trečiadienis,tai išvis,nei oro,nei dienos...Nieko nenuveikiau,net dėl anglų įskaitos nesijaudinau visiškai.
Ketvirtadienis-anglų kalbos įskaita.Gavau 10.Valio.Geras oras,gera muzika,nusikirpau plaukus,vėl prasiblaškiau.Na nors linksmai pasedėjau su klasiokais,o vakare pagaliau surinkau BMW saloną,kuris buvo vos ne visą žiemą išardytas.Pakankamai darbinga diena.

Ką iš viso to noriu pasakyt?Kad nėra atostogų ir man gaila visai jų.
Penktadienis irgi nusimato kymarinant prie kompiuterio.Mašinos nebus,tai neteks niekur važiuot.Iš vienos pusės džiaugiuosi dėl mašinos.Bus čipas,bus galios.Bus pilnai paruošta sezonui,beliks tik vasarinius ratus susidėt.Šeštadienį trys valandos istorijos,nes reiks atidirbt už antradienį.Po to kambarių tvarkymas.Sekmadienį velykos ir gimtadienį paminėsim.Pirmadienis...pirmadienio neskaitau aš išvis.Tai kokios čia atostogos?Nežinau,pats save į neviltį varau.Viskas gerai,šypsomes toliau.

Paklausykit šitos dainos-nenusivilsit

Antra įrašo dalis.

Elektroninis žurnalas hipsteriams turbūt...na,šiaip įdomus. 370

Tikras blogo įrašas - Roberto dedlainas a.k.a. Tadas Vidmantas

Knyga kuria būtų įdomu perskaityti - Stalino karvės

Ir va,renginys į kurį tikrai norėčiau papulkt,pašėlt,paužt paskutinį kart prieš egzaminus...JAGER VIBRATIONS @ LOFTAS (2012.04.20)

Plačiau galima paskaityti čia ir čia.
Turėtų būt massive renginukas.

 

p.s.Taip,mano blogas iš tų kur rašo ką valgė pusryčiams ir kokių spalvų kojines nešioju...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą