2012 m. gegužės 30 d., trečiadienis

Prieš slenkstį

Tikėjotės,kad pakalbėsiu apie paskutinį skambutį.Hahaha.Ne.Vo teip,šeštadienį per durną galvą ir skubėjimą įbrėžiau savo automobilio dureles.Pirma galvojau,kad nebebus gveno.Papoliravus ir palyginus viskas atrodo jau daug normaliau.Turbūt bus galima gyvent toliau.

Istorijoje buvo ironiška vieta.Sako mokytojas noriu parodyt vieną vaizdelį iš sovietinė realybės...Ir įjungė to filmo kur jums visiems sūliau pažiūrėt (Maža išpažintis) ištrauką.Geras.Plius,šis filmas filmuotas VDG.
Ką aš darysiu be istorijos papildomų užsiėmimų? Tap pripratau prie jų :((((((

Ton pati deina važiavam į senelelio gimtadienį,jubiliejus,aštuoniadešimt metų.Visai linksma pabūt pas senelių.Man patinka,kad mano seneliai yra gyvene tuo laikotarpiu kuris man įdomiausias istorijoje ir,kad jie gali papsakot apie tai ką aš mokausi iš paprasto žmogaus lūpų.Į kitus dalykus nežiūrėčiau taip,kaip dabar žiųūriu,jeigu senelis man jų nebūtų papasakojęs.

Pamenu iš vaikystės,kad pas senelių norit pereit iš vieno kiemo galo į kitą reikdavo įeit kaip į tokį tunelį.Kadangį būdavo daug šieno,tai jie būdavo sudėti palei ūkinį pastatą,o prie jo augdavo medis ir ten kai sukraudavo šieną,tai gaudavos toks tunelis.Ir čia prieš porą metų nebeliko to šieno,medis buvo nupjautas ir liko tokia tuštuma kažkokia.
Ir ką manot...Senelis pasodino ten medį ir kažkada,po daugelio metų ir vėl bus toks mini tunelis,kai reiks praiet pro šį medį.Foto...gal ką suprasit.
O čia šiaip katiniuko foto.Gal kas norit?Naujas.
Visas sekmadienis buvo paskirtas pasiruošimui paskutiniam skambučiui.
Dieną valiau automobilį,pasiruošiau rubūs su kuriais turėjau dalyvauti šventėje.O vakare lėkėm su klasiokais puošti transporto priemonių su kuriom vežėm auklėtoją-GAZ'ikus.
Na,gaila,kad ne visi susirinkom,nes tikrai buvo smagu.Komunalinio kiem puošėm nuo šešių iki dešimtos.
Pirmą GAZ'iką pasipuošėm per valandikę,o vat jau antro teko laukt kitas dvi valandas...Kantriai,ilgai laukėm ir sulaukėm,o tada kibom į darbus...Turbūt papuošėm jį per tris minutes,nes visi jau buvo nuvargę,norėjo valgyt ir namo.Bet buvo labai smagu.Nežinau ką čia papsakot,bet ta pati atmosfera bvo labai gera.
lol.geras filmas.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą