2012 m. birželio 13 d., trečiadienis

Be penkių minučių...


Tai ką,jau dabar tikrai viskas.
Šiandiena parašiau paskutinį istorijos egzaminą.Viską spėjau,viską parašiau,o ar teisingai,tai žiūrėsim vėliau.
Parašiau ir žiūriu į laikrodį ir galvoju-''o,liko 5minutės iki vasaros''
Labai faina,kad istorijos mokytoja prieš tai apkabino ir palinkėjo sėkmės.Gerai nuteikė,o ir šiaip buvau gerai nusiteikęs,tai labai faina ir įdomu buvo rašyti.
Aišku didelis nuotaikos šuolis į teigiamą pusę buvo,kad ryte įsijungiau gerą dainą ir šokau...tiesiog atsistojau prieš veidrodį ir šokau,kad jau ''be penkių minučių vasara''
Ką galiu pasakyti dabar pabaigęs visus egzaminus?Kad išties galvojau,kad bus baisiau ir,kad naktim nemiegosiu prieš juos...O gyvenimas kaip ėjo sava vaga,tai taip ir eina...Atėjo ir praėjo.Dabar kitų eilė.Mūsų laikas jau baigės.

Po istorijos egzamino lėkiau į paskutinį istorijos užsiėmimą Klaipėdoje pas savo mokytoją.Buvo labai gaila išsiskirstyti,pasitikrinom egzaminus ir ilgai pasikalbėjom.
Liūdniausia buvo lipant Vytauto Didžiojo Gimnazijos laiptais...Uždarant paskutinį kart duris pagalvojau,kad dabar tai tikrai viskas.Į šį tašką jau niekada nebegrįšiu.Keistas momentas.Dar praeitą savaitę viskas atrodė taip toli,o jau šiandiena teko atsisveikint.Neapsakomi jausmai.

O vakare pasimato koks esi vienas.Paskelbtas visų laikų Vasaros hitų 30-ukas.

Mana patiko.Tikrai.p.s.Visada maniau,kad mano amžiaus nėra gražių merginų.Istorijos egzaminas atvėrė akis.Vien patalpoje kur laikiau egzaminą mačiau dvi žavias paneles.O dar,kai pasibaigė istorijos papildomi užsiėmimai,tai pradėjau ir į tuos žmones kitaip žvelgt ir ten visai žavių merginų besą...Aj,jo...ten gi Klaipėda.Pamiršau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą