2012 m. birželio 29 d., penktadienis

can't believe

Įsijungiam ir skaitom.Nusprendžiau pardavinėti naudotus ratus.Kiek įdedu skelbimą,tiek kitą dieną kažkas nuperka...Einamas dalykas.Vakar tokiem mūžikam pardaviau ratus.Nemalonu,bet kai pinigus gauni,tai ramuma.

Vakar dienos du topai.

Pirmas topas.
Įvedimas į jį.Kadangi nusipirkau ratlankius,o jie buvo su plikom padangom,tai man reikėjo užmontuoti padangas.Jas montuoja pas tėtį darbe.Sakė tėtis šiandiena atsivežt ir ratus ir padangas,kad užmontuotu.
Žodžiu,jau po pietų,galvoju važiuoti pas jį į darbą ir skambina jis.
-Namuose esi?
-Aha
-Tai aš su Andriaus mašina parvažiuosiu,duosi ratus,nuvešiu,kad sumontuotu,kad nereiktų tau lakstyti.
-aaa,gerai

Padedu ragelį ir mintyse galvoju,kad kokio bendradarbio ar kažkokio kliento Andriaus mašina.Na nesvarbu,svarbu,kad ratus paims.

Po valandikės grįžta namo,į kiemą įvažiuoja su Toyota džipu.Aš toks jau pasiruošęs ratus sudėti.
Sako pažiūrėk į dokumentus kieno mašina.Pasižiūriu,kad Andriaus.Skaitau toliau.Andrius Mamontovas.Normaliai sakau,reik įsiamžint šalia jos,kaip Jonaitis daro. Taigi,pas tėti tvarkosi mašiną A.M. ir tiek. Prikrovėm pilną bagažinę ratu,padangų ir vsio. Mano ratų kainą padvigubėjo,nes jei pabūvojo A.M. automobilyje.

Antras topas.

Vakare,po šokių repeticijos važinėjom po miestą su Linu.
Jau buvo tikrai vėlu,kai prispaudė gamtiški reikalai.Nulėkėm prie vandens bokšto,atlikom ir važiuojam  per tą miškelį lėtai,ramiai.
Ir tik tais pyst ne iš šio,ne iš to išlindo iš krūmų policininkas,pradėjo mus stabdyti.
Labai nerišliai prisistatė,liepė įsijungti avarinį signalą.(pasimetėm,su linu,viską iš eilė pradėjo spaudinėti).Tuo metu iš kažkur,visiškai neaišku kur išlindo policininkų mašina,nors prieš penkias minutes,kai važiavom nebuvo nė gyvos dvasios.Pasiėmė dokumentus,apėjo visą mašiną su žibintuvėliu,apžiūrėjo bagažinę ar nevežam kokių neleistinų dalykų.
Tada sako
-Kur TA lidpukai
-Va,yra padėti prie dokumentų,kai ploviau,tai nusiplovė,tai pasidėjau prie dokuementų,užsiklijuosiu vėliau.
Topinis policininko atsakymas
-Ne mašina reik plauti,o merginas.

Suskambo policininko telefonas,atidavė dokumentus ir likom sėdėt poker face tokie,nuvažiavom.

Dar vienas visai neblogas dalykas tas,kad sužinojom,kad vietoj 5 šokių(kuriuos išmokom) reikės šokti tik 2 šokius Dainų šventėje.Jej,mažiau nuvargsim ir bus daugiau laisvo laiko. Tik ką veikti tame Vilniuje a?Komentarų nėra:

Rašyti komentarą