2012 m. birželio 3 d., sekmadienis

Ką daryt?

Ji mano,kad kaltė mano.

Šeštadienį po istorijos lėkiau į mokyklą.
Dalyvavau tokioje super ultra turbo miesto gimtadienio eisenoje.Kodėl tokia?Todėl,kad oras buvo buvo.Žygiuojančių eisenoje buvo ryškiai daugiau,nei žiūrinčiu ją.Viską gadino oras.
Tas įdomumas buvo,kad teko šeštadienį,per pietus stovėti mokykloje.Kažkaip neįprasta.
Pasikalbėjau su mokytojais,priėjom išvadą,kad jau išties mokykla nebe mūsų. Realiai,tai net nebėra didesnio tikslo į ją beeiti...
Iš visos eisenos didžiausias pliusas,kad užsidėjau pliusą prieš ''valdžią''...ir miesto,ir mokyklos.Nelabai aš jų bijau,bet iš šono žiūrint kaip vieni lenda kitiems į užpakalius,tai visai linksma.

Vakare lėkėm į gimtadienio šventės koncertą.Uch,juk koncertavo Radži'slovas...
Pasidalintu Audriaus Jonaičio foto
Negaliu,kaip ten šalta buvo.Alia vasara..Gail,kad Manto neteko išgirst,norėjau paklausyt gyvai dainos Melagė :(((

Su Linu apžiūrėjom šventę,žmones ir pakalbėje nutarėm.Penki metai taškomes po visas Gargždų švente,bet kaip nesikeičiam mes,tai taip nesikeičiam. Kaip Linas su Vytautu,taip Linas su Vytautu.Ir mes kieti esam,daug kietesni už visus tuos kurie mus nužvelgia ir apkalba.Ir mes tai suprantam,o jie mums pavydi.O patys kalti,kad nieko nedaro.O aš jau laukiu kada teks palikti visą šitą reikalą.p.s.Nepamiršot pasveikint tėvelių su tėvų diena?


ahhh,kada nors...


3 komentarai:

  1. Nu tu čia ir pridirbai. :D Kai pakrovė, tai kelis kartus patikrinau adresą ar tikrai čia atėjau. Bet pokyčiai yra gerai.

    AtsakytiPanaikinti