2012 m. birželio 14 d., ketvirtadienis

Aš tikiu tavim

Turbūt visi jau girdėjot tą naują SEL dainą,bet ji man šiandien visą dieną skamba galvoje.Lyg kokia mantra - aš tikiu tavim. Skamba ir skamba.Šiandien vakare po labai ilgo laiko tarpo išvažiavau dviračiu.Tikrai po ilgo tarpo,nes spėjo ir lenciūgas nukrist ir iš padangų oras išsileisti...Ir šiandiena išmyniau ir kaip tik atšalo.
O Gargžduose beprotiškai tuščia.Viskas aišku-žmonės futbolo čempionatą žiūri.
Numinu iki karjerų,o ten tuščia kaip nežinau kur.
Susiradau neapsakomai gerą vietą,pasimečiau dviratį ir grynai prie pat vandens atsiguliau.Pažiūrėjau saulėlydi.Pasiklausiau Mamontovo dainų.Aplankė kažkoks pilnumo jausmas.Kad ir nebuvo šilta,bet laikas visiškai neprailgo ir buvo gera.

Minant namo mačiau žmones,kurie turi tai ko aš noriu.jie nebuvo laimingi.Tai ar jie gal turi ko jiems nereikia?Ar aš turiu susimastyti,kad tai neatneša laimės?

Sūrio pyragas

vis dar pasvajoju apie kabrioletą

seni draugai


Žmonės gali kartu gerti, gyventi po vienu stogu, gali mylėtis, bet tik bendras užsiėmimas idiotizmu rodo tikrąjį sielų artumą ir dvasinį ryšį.
Rytoj išvažiuoju savaitgaliui į Vilnių.Vis įdomiau bu praleistos vasaros dienos.Grįžęs jau kur planą,kad susirašysiu visus vasaros planus ir planuosiu tuščias dienas.

Šiandiena yra Gedulo ir vilties diena,bet vargei tai ką nors jums sako.
Kabai gailiuosi,kad neiškėliau ant namo trispalvės su juodu kaspinu,o juk vienam savo blogo įraše tiek dievagojausi dėl trėmimų... Net nebežinau ar beverta,ar kas supranta tai.
Straipsnis apie tai delfyje.Kažkur šiandiena perskaičiau fraze,kad niekas nekalba kokie geri,nauji laikai...Visi sako,kad seni geri laikai...
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą