2012 m. liepos 21 d., šeštadienis

Čia tie,kurie lenktyniauja su fizikos dėsniais

Kokia nuotaika,koks oras,tai tokia ir daina.Kažkaip tai nieko blatno.Patys matot koks oras.Kaip rudenį.
Dirbau dvi dienas toje 1000km lenktynių trasoje už ačiū. Nusikaliau kaip šuo,šiandiena iš lovos vos išlipau.Kaulus laužo.Bet negavau nei ačiū,nei leidimų įeiti nemokamai.Nieko.Va toks tas mūsų lygis ir mentalitetas-''kada jau tau nemokam algos,tai tu eik,dar padirbk ką nors''.

Fui,net turbūt nenuvažiuosiu pažiūrėt.

Bet šiaip tai nepykstu.Gavau patirties gyvenimiškos.Ir šiaip,sutikau visokių įdomių žmonių.Viską reikia gyvenime vertinti,o neatsisėdus verkšlenti,kad kas būtų jeigu būtų...bet niekada nebūtų.Aš džiaugiuosi tuom kas buvo nors ir negavau jokio įvertinimo.O kam jis išvis tiesa sakant?


Foto v studiju


Ir Vilnius.
Vilnius.
Vilnius.
Vilnius.


Ir turbūt...net ne turbūt,o išties.Man pati gražiausia Holivudo aktorė.Pati,pati.Mila Kunis.Smagu,kad pati rašo į fb ir faina kas diena paskaityti.
awwww

Vyrai supras.

Pažiūrėkit šitą klipą.O daina...daina osomPenktadienį buvo nulėkę iki traos.Nors oras ir nekoks,bet labai buvo įdomu pažiūrėti istorinių automobilių ir Volgų varžybas...
Per daug neišsiplėčiant,tai turiu svajonę kada nors turėti sportinį automobilį.Tik,kad turbūt 95proc. mano aplinkos žmonių sakytų tau nereikia,tu ne tam sutvertas.Kam tau ta sportinė mašina?
Užsi******t su tokiais savo vėjais.Jeigu noru reiškias reikia.
Net gi gal visai neatsisakyčiau minties parduoti kai būsiu Vilniuje savo mašina ir pradėti už tuos pinigus ruošti kažką sportui...


Man stoja širdis,kai išgirstu riaumojant senas Volgas...
Jos dar turi parako...
Čia tie,kurie lenktyniauja su fizikos dėsniais...


Na,o dabar lėksiu į trasą..Šiandiena 1000km varžybos...Komentarų nėra:

Rašyti komentarą