2012 m. liepos 9 d., pirmadienis

Dainų šventė 2012 a.k.a. Svinguojanti vasara


Day 1

Na ką,rytas.
Pro langus šviečia saulė,oras fantastiškas.Surienkam prie kultūrnamio ir lekiam į Klaipėdos traukinių stotį/{irmą kartą važiuosiu traukiniu.Susėdam vaikinukai į vieną kupe.Realiai yra daug ko pasakoti kas ten nutiko,bet kas įvyko traukinyje,tai ir lieka traukinyje.Viskas priminė rusiškus filmus...
Stalas paklotas laikraščiu,duona,papjaustytos dešros ir agurkai...ir ...
Na ką,nustebina Lietuvos geležinkeliai su savo tikslumu.Kaip ir tvarkaraštyje atlekiam 16.39.Gavom savo baltą Mercedes-Benz autobusiuką ir judam link mokyklos.O mokyklos apžiūrėti laiko nėra,nes iškart repeticijos.
O repeticijos yra gerai.Pavargsta visi.O ypač šokėjai.Bet čia jau asmeniškumai.Galiu pasakyti,kad buvo nuostabi repeticija.Iškart prasidėjus pajaučiau tą bendrystės jausmą.Nuostabu.Neapsakoma.Nevisiem duota sudalyvauti tokiam masiniam susibūrime.Oras dar koks nuostabus.Vakaras.Nė vieno debesies.Leidžiasi raudona saulė, fone groja lietuvių liaudies muzika,be ji skamba kitaip negu visada.Ji magiška.Mes šokame,kartojame ir vėl,ir vėl,ir vėl.Mes nevalgę,važiuoja stogas.Ir baigėsi apie 21 repeticija ir mes pajudam link namų a.k.a. mokyklos.
Įsirengiam savo miegojimo vietą sporto salėje,gaunam vakarienč ir turim laisvą laiką.Mokykla nerestauruota,spėju statyta tarpukariu.Mokykla ir rusų ir pagrindinė kalba ir mokytojai yra rusai.
Na,ką laisvas laikas.Nulekiam iki centro,jėgų nėra.Tad kaip kaimiečiai sostinėje NR.1 nulekiam į MC.Grįžtam į savo namučius.Pasijaučiau lyg kokioje stovykloj miesto centre.
Vakarinė dalis,tai su visais atributais,gerais pokalbiais.Nusiprausiam caro maro laikų duše.Svarbu yra šiltas vanduo.Lauke dūšna ir šilta.jau pirmieji audros griaustiniai ir žaibai.

Tik viduje kažko labai skaudą širdį...Ir nėra kam pasakyt to.

Aš vis dar tikiu.Vis.
Tik,kad viskas juokai.

1 komentaras:

  1. niam!!gera prisiminti vis dėl to,kažkaip netgi gniaužia gerklę :) tubrbūt dėl praleisto tikrai gero laiko.ir daina graži.

    AtsakytiPanaikinti