2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis

Ko (ne)nori moterys? arba Ką (ne)daryti vyrams?Vieną gūdžią naktį pagalvojau,kad reiktų aptarti šią temą.Jeigu kas būtų davę tą naktį klaviatūrą,tai būčiau prirašęs tiek,kiek pats nepagalvočiau,kad galiu parašyti.Bet rytas iššaušo,dienos praėjo,mintys dingo,bet noras apie tai parašyti nedingo.

Į klausimą ko nori moterys atsakymo nėra ir čia aš nelabai težadu jo ieškoti.Tiesiog noriu aptarti dabartinę lyčių bendravimo situaciją visame civilizacijos kontekste...ar bent jau XX-XXI amžiaus sandūroje...

Dabar galvoju kaip čia viską suvesti ir pradėti rašyti,kad būtų viskas aišku.

Maždaug praeitą savaitę teko pirmą kart,net keletą kartų susidurti su tuo,kai pažįstami žmonės lieka ant ledo,nes jų simpatija nejaučia to ką jie jaučia. Realiai,tai nieko naujo čia.Visais laikais taip buvo,yra ir bus.Tik tiek,kad pačiam keista,kad keli avėjai susidėjo vienas šalia kito ir netyčia/tyčia teko pabuvoti ir stebėti viską iš šono.Tada ir pagalvojau,kad ''vau,kiek daug sugniuždytų žmonių ir kaip tai išties labai daro įtaką nuotaikai,gyvenimui,sprendimams''.
Aišku tai nedaro įtakos 20 metų į priekį,bet dabartiniams sprendimams daro didelę įtaką.Nusivylimo,o kartais net pykčio vedini žmonės gali priimti kvailiausius sprendimus.

Pasidalinsiu savo mintimis.Jos nėra labai nuoseklios,bet apie viena ir tą patį.

Dabar galvoju kam aš visa tai rašau.Berods tokia temo turėjo būti pavasarį.Bet ech,pavasarį buvo kitos bėdos.

-----------------------------------------------

Susipažinimas

Ankščiau,prieš puse amžiaus,vaikinukai merginas užkalbindavo šokių aikštelėse,kavinėse ar šiaip per bendrus pažįstamus.Taip,taip...Visi jaučia nostalgiją,nors ir negyvo nė dienos tame laikotarpyje.Aišku,tokie dalykai yra ir dabar,bet laikai keičiasi ir atsiranda naujų būdų.Vienas jų-Facebook.
Kaip dabar yra.Ogi pamato koks vaikinukas x mergaite y.Nežino jos nei vardo,nei pavardės,nieko.Apsižiūri aplink,kad jos draugų rate yra kokia nors Marytė,kuri yra jo facebook'o drauguose.Tada vaikinukas x peržiūri visus 568 Marytės draugus ir randa merginą y.Pakviečia į draugus,palaikina daug jos foto(svarbiausia ta,kur ji guli paplūdimyje ir mątosi kojos),nuvelia nejuokingą komentarą po nuotrauka,užsimeta ant sienos jos mėgstamos grupės dainą,gauna nuo jos ''like'' ir penkias dienas myža į kelnes.Tada kokį syki ''netyčia'' ima ir parašo iš serijos:,,Labas...Ooops,galvojau,kad tu Rimas,mano klasiokas,norėjau paklausti kas užduota ir fizikos namų darbams''.Tada rutuliojasi šūdinas pokalbis apie tai, kaip jie abu nemėgsta fizikos ir kaip laukia vasaros,kad dar daugiau galėtų praleisti laiko prie FB.
Prasuksiu tą įdomiausią ir svarbiausią vietą.''Kaip pakabinti mergike?'' Jeigu papasakočiau ją tai tada nebūtų įdomu gyventi.Ir šiaip,atminkit,kad kabinti galima paltą ant pakabos,o ne merginą.Su merginomis reikia draugauti.Ir šiaip.Netinka jokie kiti liaudiški epitetai kaip liečint,užlaušt,nuskabint,paraut.
Tarkim tu jau draugauji,tu jau 9 danguje.Tada gali pradėti gyventi sušiktą visuomeninį gyvenime per FB.Ryte atsikėlus įdėti nuotrauką kaip jūs atrodot nesiprausę,kaip nemokat kepti kiaušinio,kaip per pietus sėdėjot prie teliko,kaip gėrėt kavą,kaip ėjot į lauką,kaip pirkotės maksimoje,kaip vakare turėjot patį nuostabiausią vakarą su laipsniuotu gėrimu iš maksimos už 9.99.Žodžiu,kraukit foto kas žingsį.
Kai jūs visiems atsibosit ir niekas nebelaikins jūsų foto,tai tada tiesiog fb profilyje pasidarykit iš ''įsipareigojęs'' į ''vienišas''.Ir tiesiog ''booom''. Visas FB subėgs su nosinėmis ir kartu su jumis verks,kad kaip gaila,kad jūs išsiskyrėt,kad visiems atrodė,kad jūs jau draugaujat dešimt metų(nors iš ties 6 dienas),kad koks tas vaikinukas X pašlemėkas,kad paliko tokią panelę kaip mergina Y.
Kitą dieną darykit tą patį,tik iš ''vienišas'' pakeiskit į ''įsipareigojęs''.Vėl bumas žmonių kurie sveikins atstačius taika ir meile.Taip darkyti visada kai pritrūks dėmesio,bet ne per dažnai.Nes kas nors juk gali suuosti,kad tai tik dėmesio troškimas...

 Grįžtam prie foto laikinimo.Dabar nerandu to išsireiškimo,bet vienas,vietinės reikšmės humoristas kažkada pasakė taip(bandau perfrazuoti kiek prisimenu): ''Bachūrai,neberašinėkit po merginų nuotraukomis ''gražOlytė'',už tai jūs vis tiek negausit p**t''.
Ir tai tiesa,kas dieną tas pats.Paspausk ant kokios populiaresnės merginos foto,tai pamatysi ne vieną komentarą iš tos serijos.Paspausk tos pačios merginos kitą foto ir pamatysi,kad po visom komentuoja tie patys bachūrai...Lyg kažko tikėdamiesi ir laukdami...Kaži ko.

Persikelkim iš virtualios erdvės į realų bendravimą.
Tarkim nėra kitos galimybės susipažinti kaip tik blaiviam prieiti gatvėje ir užkalbinti merginą.
Su kokiais sunkumais dažniausiai susiduriama.Tais,kad pas daugumą vaikinukų įsijungia savisaugos instinktas kuris skambina baimės varpais-o kas bus jeigu pasiųs toli,toli mane?
Va to ir labiausiai prisibijoma,kad pavarys.
Ir aš kaltinu visas ''basankės palangines''. Atrodo eina normali,graži panelė,bet kai išsižioja,tai nuo jos leksikono įvairovės būtų galima parašyti naują žodyną.Taip ir žlunga visos viltys,o naujoms nepakanka jėgų.
Būna.Ir būna nedažnai...Ką jau čia....Visados,kad ir paprastos,normalios merginos pavaro vaikinukus.Bet jos tai padaro subtiliau ir civilizuočiau.Ir gerai,tada nebūna tokio nusivylimo kartelio ir gali eiti toliau.
Meluoju.Būna.Bet ne toks žadą atimantis.

Apie ''Gal numeriuką?'' net nekalbu....Ir taip viskas aišku,kad ''Gal ne''.

Amžiaus skirtumas

Yra nusistovėjęs dalykas toks,kad merginos draugauja su vyresniais vaikinais,o vyrai draugauja su jaunesnėm merginoms.Arba bent jau savo amžiaus.
Retai kada pamatysi jaunesnį vyrą su vyresne moterimi.Nekalbu apie tuos jau gyvenančius savo gyvenimą su 5 vaikais.Kalbu apie tuos niolikinius paauglius. ''Tipo lygis draugaut aštuoniolikinei su kokiu šešiolikiniu''.Pats perskaitei ir pagalvojai,kad nesąmonė,aš taip nedaryčiau.

Bet aš čia nieko keisti nenoriu ir niekas man neužkliūna čia.Normalu,juk ir biologiškai įrodyta,kad merginų protelis bręsta anksčiau už bernelių.Tad ir renkasi atitinkamo amžiaus draugus.

Reziumė toks,kad jeigu yra koks devintokėlis ir turi kokią nusižiūrėjęs devintokę ar dešimtokę,tai pagal statistinius duomenis jam su ja draugauti yra galimybė lygi 1:60.Pagal mokyklos mastus,tai čia labai maža galimybė manau.

O vat jau koks nors dvyliktokėlis yra kiec,ans tur mašyną,tur aštuoniolika...
Anam jau galimybės nebėr tokios ribotos,nesvarbu kokio protelio jis yra.Jis vis tiek iš mokyklinio amžiaus yra vyriausias,tad jam turbūt pagal mokyklos mastus yra galimybė 8:60.Esmė,kad jam yra labai lengva.Nors ir nepatiksi tu tai merginai,bet gausi nuo jos respektą,nes ji pasigirs,kad ''man parašė dvyliktokas'' ir tada visos draugės''OOOO''.

Bet čia tik galimybė.Lyginau devintoką su dvyliktoku.Pamiršau dešimtoką su vienuoliktoku.
Devintokas pasimetęs,dvyliktokas jau nebe apie tai galvoja.Tad dešimtokai,vienuoliktokai valdo situaciją.Nes apsižvalgius bent mūsų mokykloje,tai būtent jie ant kiekvieno kampo rodo savo liežuvio galimybes.

Kalbant apie save,tai man labai sunku bendrauti su vyresniom merginom.Iškart įsijungia ''pagarba vyresniam'' modulis ir pradedu bendrauti oficialiai.Nesvarbu,kad tik metais vyresnė.


Nusistovėję stereotipai


Kažkodėl labai didelių stereotipų kaip ir nėra.Kalbant apie materialiąją pusę.
Nesvarbu,kad turi naują telefoną,afigieną mašiną ar kokį nors šūstrą bmx dviratį.Tu su tuo daiktu gali pamandravoti tik siauram ratelyje,tarp tų,kurie tuom domisi.Bendram kontekste tai visai nieko verti daiktai.Nes kas vieną dieną madingą,kitą dieną gali mesti laukan.
Kaip ir mano laikais,kai buvau jaunas.
Turėjau motorolerį,bet tada tai buvo visiškai nešūstra priemonė.Merginų nesudominsi,vaikinukai nesupranta apie techniką nieko,tai taip ir prasivažinėjau.O dabar....Dabar žiūriu aplipusios panikės kiekvieną kas su motoroleriu,bachuriukai vienas kitam aiškina kokie nuostabus technikos stebuklai yra jų tie motoroleriai...


Merginų tipai

Egzistuoja du merginų tipai:
-Tos,su kuriomis faina pabūti
-Tos,su kuriomis norisi praleisti visą likusį gyvenimą

Visos merginos yra gražios,tad negalima jų skirstyti į gražias ir negražias.

Apie kiekvieną:

To,su kuriomis faina pabūti

Dažniausiai jos būna miesto ar mokyklos pažibos.Jos nebūtinai turi būti kvailos.Jos tiesiog gražios ir visiems patinka.Kažkodėl.Ne,ne kažkodėl.Jos tikrai traukia akį,kad ir apsirengusios nestebuklingai.Jos pagauną tą cinkelį ir ant jo groja ištisai.Dažniausiai facebooke,demonstruodamos savo kūną ir duodamos peno tiems šūdiniems komentarams po foto iš serijos ''gražOlyte''.Ir taip kiekvieną dieną.Kiekvieną dieną grįžus po pamokų.Puse trijų.Prieš Simpsonus.
Kartais pasidaro fotosesiją ir užtenka tų foto ilgesniam laikui,tad kiekvieną dieną po naują foto iš fotosesijos.
Ir tu nepyksti,tu pripranti ir tau viskas patampa naturalu.Ir ta pnaleė tau faina atrodo ir norisi parašyti,kur pakviesti.Nes tau su ja faina pabūti.Pasitrint.Nuvaryt į tūsą.Pasirodyt chebrai,kad va,čia aš ''nuliečinau'' ją.
Ir kažkaip ji,nežemišku būdų,keliauja per rankas,kaip koks pereinamas trofėjus.Ir tu tik žiū po metų,kad jos tose nuotraukose nebėra to žvalumo ir ji atrodo visai kitas žmogus.Su ja jau nebėra faina pabūti,o tuo labiau su ja nenorėtum praleisti viso likusio gyvenimo...Pavartočiau vieną žodį,bet gal kitą kart.

-Tos,su kuriomis norisi praleisti visą likusį gyvenimą

Jos nebūtinai turi būti pilkos pelytės,negražios ar būtinai tik protingos.
Jos gali būti visokios.Svarbiausia,kad ji yra tavo,o tu esi jos.Ir to užtenka.Ir nereikia jums rodyti visko kitiems.
Jos gal neturi 15 vaikinų mokyklos laikais.Bet jos ras tą vienintelį lengviau už tas,kurios turėjo.Ir jos gyvens gyvenimus ir vyrai joms be progų parneš gėlių į namus.Ir joms to nereikės užrašinėti ant FB sienos.
Su jomis bus faina ne tik pabūt,bet ir nebūti.Nes jūsų gyvenimas bus pilnavertis,jums nereikės 24 valandas sėdėti susikibus už rankų ir nematyti nieko kito aplinkui.Jūs turėsit savo draugus,savo pomėgius ir jūs gyvensit pilnavertį gyvenimą.Su visom ašarom,pykčiais,nuoskaudom,bet ir kartu su mažais dalykais kurie padaro gyvenimą gražesnį,su visais džiaugsmais ir pasiekimais.

Taip,būna ir išimčių.Ir pats tokių žinau gerai.
Būna mergina paprasta,normali.Tikrai graži,skoningai ir stilingai apsirengusi.Ne vienas praėjęs atsisuka ir pažiūri į ją.Bet eina metai vieni,eina kiti ir vis tiek ji viena.Vat kažkaip ir neatsiranda kas galėtų su ja praleist tą gyvenimas ir viskas.Gal kažkada gyvenime buvo priimtas ne toks sprendimas.Gal reikėjo kažkur kitur išvažiuoti,nueiti,pasukti.Kas būtų,jeigu būtų.


Vaikinų tipai

-Gražūs ir protingi
-Gražūs,bet kvaili
-Negražūs,kvaili ir dar laiko save už kitus geresniais
-Nei gražūs,nei protingi,nei dar kokie
-Protingi,bet negražūs

Gražūs ir protingi

Jie išties gražūs,jų kūnai nuostabūs.Merginos lydosi.Jų protas beribis.Ką mokosi tą ir išmoksta beveik tobulai.Jiems išties sekasi.Jie kažko pasiekė ar dar pasieks.Kaip ir reikėtų dėti tašką.Viskas aišku.
Bet.Bet kažkas jiems yra.Tobulų juk žmonių nėra.Kažko jiems trūksta.Bendravimo įgūdžių gal?Jie dažnai nemoka ilgai ištempti kompanijose.Jei pakankamai konservatyvūs,kad galėtų tave pabučiuoti matant visiems.Tau vieną dieną pradeda atsibosti tas tobulas derinys ir tu nori kažko žemiško.

Gražūs,bet kvaili

Jų pasisekimo apogėjus yra mokyklą.10-12 klasės.Kai dar nereikia kurti gyvenimo ir užtenka gražaus vaikino pasirodyt prieš drauges.Jie nėra blogi,piktybiniai ar dar kokie.Tiesiog neturi gabumų mokytis.Jie yra išties stiprūs ir tvirti.Dažniausiai uždarbiauja ten kur reikia rankų darbo.Savo merginą mylės ir pasiduos jos vėjavaikiškiems žaidimams,bet kitus,kurie nėra tokie stiprūs kaip jis gali vadinti lopais ir rodyti savo bicepsus,tricepsus kiekvieną dieną facebooke.

Negražūs,kvaili ir dar laiko save už kitus geresniais

Veidelis -no name,rankytės ir pilvukas suręstas iš šiaudų ir kolos butelio.Žodžiu,apie grožį ir vyro sudėjimą nėr kalbos.Mokytis sekasi normaliai.Nei kažkokių super duper pasiekimų,nei ant išmetimo iš mokyklos ribos.Dažniausiai turi kokį nors dalyką ko trūksta tam tobulajam vaikinui.Gali būti,kad moka labai gerai bendrauti ir suprasti,gali turėti lyderio savybių,gali būti pasikaustęs ant kokio nors hobio ir skirti jam visą savo laiką,gal turi kokį artistinį sugebėjimą.Kiekvienam individualiai.Na,žodžiu kūrėjas davė kažkokį tai cinkelį už kurio,kaip už šiaudo reikia kabintis,kad kažką pasiekti.
Dažnai bumba ant gražių,kad žada už juos pasiekti daugiau,tik duokit jiems laiko.Galvoja,kad gyvena taip kaip reikia,o visi kiti aplink ne taip kaip reikia.Kažką nori pakeisti,bet net nesugeba susitvarkyti savo kambario...o tuo labiau gyvenimo.

Kur ką tik skaitėt,tai turbūt reiktų priskirti mane,kad būtų lengviau jums įsivaizduoti.


-Nei gražūs,nei protingi,nei dar kokie

Jie tiesiog yra.Egzistuoja.Būna.Kartais nuo jų nusirašai namų darbus,kartais dar kuom pasinaudoji,bet nei jis pamena tavo vardą,nei tu jo...Dažniausiai būdami 22 metų susiranda 30 metų moterį su 5 vaikais kaime ir ten gyvena.Apie jį daugiau niekas nieko nežino.

-Protingi,bet negražūs

Liaudiškai tariant,tai knygų žiurkės.Ir blogąja prasme.Mokytis ir skaityti gerai,bet blogai kai per tą laiką tu nesugebi išmokti bendrauti su žmonėmis.O gyvenimo pabaigoje pasirodo,kad tu perskaitei tiek knygų,kiek per visą gyvenimą žmonių nematei. Dar apsižvalgęs ir pamatai,kad neturi kam papasakoti ką skaitei.Tas ir liūdniausia.


-------------------------------------------

Štai ir baigėsi mano šios dienos įžvalgos apie šiuolaikinius tarpusavio jaunimo santykius ir nusistovėjusias taisykles.


Labai norėčiau,kad kas gali ir netingi,kad išsakytu savo nuomonę kur užkliuvot ir norėtumėt pasiginčyti arba man paporyt,kad ir aš taip galvoju.Man labai įdomi kitų nuomonė šia tema.
Tad parašykit jeigu ne čia,tai privačiai man.
p.s.Atsiprašau už klaidas.Klaviatūra mano...
19 komentarų:

 1. Puikus straipsnis, pagirtina įžvalga. Vietomis atrodė, kad skaičiau savas mintis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visai taikli Tavo nuomonė. Tik Tu nesi jau toks baisus ir kvailas, kokiu save laikai. Daugiau pasitikėjimo. Man visai patiko :)o dėl to, kad bendraujant su , nors ir metais, vyresne mergina atsiranda pagarbumas, tai dėl to, kad seno kirpimo esi, bet nėra čia jau ir taip blogai. Gal net ir priešingai. Gerai. Ir dėl tų "basankinių palangiškių" neimk taip skaudžiai į širdį, pačios jos kartais normaliai nežino ko nori, tai ir išsilieja ant kitų. Dėl žlugusių vilčių tai nenukabinkj nosies, bandyk toliau, visada verta sengtis, jei ne dėl kitų tai dėl saves, bent jau praktikos įgysi, o praktika daug duoda :) O su laiku atsiras ir "toji" su kuria norėsi visą gyvenimą praleist, tik aišku, jeigu nemeginsi, tai iš niekur "toji" neatsiras :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Taip norėtųsi sužinot kas čia komentuoja :)
  Dėkui ;]

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau ne tiek svarbu kas komentuoja, svarbu ką :)

   Panaikinti
 4. Vytautai, jei busi paprastesnis turesi tai ko troksta sirdis, jei paprastumas, nuosirdumas isliks iki grabo lentos, tai paskui is aukstai stebedamas pamatysi kiek, ka, ko turejai...
  Suzinosi kas rase per savo 20-taji gimtadieni. Turbut :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Uch,kaip sudomino :D Dabar bus dėl ko laukti to nelaukiamo 20 gimtadienio :]

   Panaikinti
 5. Tavo mintys tikrai įdomios ir taiklios. Susipažinimo dalis įdomiausia, nors šiek tiek hiperbolizuotai pateikta :) Aišku Facebook tikrai padidina šansus susirasti antrą pusę, bet jau draugaudami, dauguma savo asmeninį gyvenimą ir pasilieka sau. Tekstas parašytas šmaikščiai, skaityti tikrai neprailgo. Netgi priešingai, norėjosi daugiau.
  Beje, iš kur traukei statistiką ? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na,manau nėra ji labai hiperbolizuota.Tiesiog norėjau į viską ironiškai pažiūrėti.Nereikia už gryna pinigą priimti :]

   Statistika...Statistika yra asmeninės patirties :D

   Panaikinti
 6. Daug rašliavos, bet esmės maža. Nelabai supratau, ko norėjai pasiekti šiuo straipsniu. Susidarė toks įspūdis, kad tik pasiguosti esama padėtimi ir savo vienišumu. Na, jeigu taip, tai neliūdėk, Vytautukai, rasi tu tą panelę!!!
  Ir dar. Labai jau akcentuoji tą fb visur. Tikrai taip nėra, kad kiekvienas ir kiekviena tik juo ir gyvena, skelbia kiekvieną savo žingsnį jame. Tai daro tik "atention whores" ir atsilupėliai, na, o jei tavo pažįstamų rate tokių dauguma, čia jau kitos problemos.
  Mano draugiškas patarimas tau: mažiau analizuok ir galvok apie tokius dalykus. Mes visi siekiam būti mylimi ir patys mylėti, bet meilė turi ateiti savaime, jos nesiekiant. Tad kantrybės tau ir stiprybės, nes kada jau ji ateis, tai trenks kaip žaibas visu savo smarkumu! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na...koks čia straipsnis.Čia gi mano blogas ir aš čia ką noriu ir kaip noriu rašau.Pasiekti žinai ką norėjau?Ogi norėjau viską užrašyti,viską užrašyti kaip yra dabar.Kad kai būsiu 40 metų galėčiau atsiversti ir paskaityti.Ir bus neapsakomai įdomu.Visą blogą rašau sau,tik šita rašliava norėjau pasidalint su kitais.
   Realiai tai labai nedejuoju,kad neturiu panelės.Išties nelabai ir yra dėl ko dejuoti.Tikrai :]]]
   Šiaip tai dėkui už tokį įdomesnį komentarą :]

   Panaikinti
 7. Jei tu parašęs tokį straipsnį ramiai jį persiskaitytum ir išsitaisytum gramatines bei visokias kitokias klaidas, tavo tekstas turėtų ohoho kokią galią, nes gerų minčių čia yra labai daug. Išvis, matosi, kad turi ką pasakyti, kad žinai kaip tai pasakyti, bet tas akivaizdus tavo skubėjimas labai kerta per įrašo kokybę... Čia kitam kartui patarimas ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na yra tokia bėda.Kad klaviatūra yra mano labai pavargusi.Stringa mygtukai.Toliau yra tas,kad turbūt gyvenime taip ir neišmoksiu rašyt be klaidų.Plius,kai pradedu skaityti,tai pradeda man viskas veltis ir nieko nebematau :(

   Panaikinti
  2. Jei rašai tik dėl savęs, tada tikrai rašyk kaip rašęs, viskas ok. ;) Tačiau, kaip matau, daug kas skaito tavo blog'ą, o tai vieną dieną gali privesti prie to, kad tapsi Lietuvos lygio blog'eriu, o tada tokios klaidos labiausiai ir sukirstų tavo tikrai įdomias mintis, tai gal nebūtų taip blogai investuoti į naują klaviatūrą? ;) O tekstą pirmiausia rašyk į word'ą, kur bent jau gramatines tavo klaidas paryškins... Bet čia jau didelis nuokrypis nuo šio įrašo, kuris visumoje tikrai labai geras ;)

   Panaikinti
 8. Įdomus įrašas, kažkaip aš asmeniškai net nesusimąstau apie tokius dalykus dažniausiai, bet kai paskaičiau, tai tikrai labai daug tiesos aptikau. Ypač tos vietos kur kalbama apie facebook ir internetinę draugystę. Kad ir kaip bebūtų šilti ir natūralūs žmonių santykiai po truputį nyksta ir kartais tie, kurie sugeba savo santykius pasilaikyti sau, o į juos pažiūrėjus matai, kad akyse spindi tikra laimė, atrodo kaip paskutiniai mohikanai šiame technologijų persmelktame pasaulyje :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Hm, daug minčių ir užsikabinimų diskusijai duodantis straipsnis, dėkui, panaudosiu :)) Visų pirma, sakyčiau, idealizuodamas merginas (kaip ir priklauso vyriškos lyties atstovui)labai jau naiviai žiūri į jų skirstymą, o aš manau, kad merginoms visai sėkmingai gali būti pritaikomos tos kategorijos, kurias pritaikei vaikinams (bent jau aš save kuo puikiausiai atpažinau "Negražūs,kvaili ir dar laiko save už kitus geresniais" skiltyje :)) Antras dalykas, kurį įdomiai užkabinai ir kuris šiaip jau kurį laiką yra mėgstama mano ir pažįstamų tema - susipažinimas. KAip padaryt, kad jis nebūtų apgailėtinas ir paskui netektų vaikams pasakot, jog "su tėveliu susipažinom per facebook"? Akivaizdu, kad /šiuolaikėjantys/ žmonės turi problemų susipažint ir paskutinis geras bandymas buvo smėlio dežėj "einam pažaist?", bet kada gi mūsų visuomenė pagaliau evoliucionuos tiek, kad atsirastų nauji, labiau "technologijų kartai" tinkami susipažinimo būdai? Idėja kitam blogo įrašui - (realūs) susipažinimo būdai šiuolaikinėje visuomenėje. Pageidautina, su kiekvieno būdo pliusais ir minusais (juk skaitytojams reikės kažkaip išsirinkti :)). O jei rimtai, ačiū už gerą rašliavą ir gerą laiką skaitant, sėkmės tolesniame rašyme!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai žaviuosi tavo pamąstymais. Iš tikrųjų čia yra labai daug tiesios, viskas tiesiai šviesiai, kaip yra. Visiems užkliūna tas facebookas, bet čia ir yra tų vertybių nykimo priežastis. Mano nuomone tie jauni "facebooko zombiai", žinoma, ne visi, apsimetinėja, tiksliau, kai dar populiarumo viršūnėje buvo one.lt, taip sakant "feikina" visus tuos santykius bei paverkšlenimus, neva "aš stora", nors sveria vos kokius 45 kg. Tai jau lenda per gerklę. Arba tie visi papostinimai, "kaip atrodau, ar tinka šuokuosena blablabla", irgi įgriso. Neatmetu tavo pastebėjimo dėl dėmesio stokos, tai labai daug prideda prie tokių dalykų.
  Na šis tavo straipsnis tikrai kelia daug pamąstymų bei diskusijų. Malonu skaityti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Laaabai patiko (y)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Kas apie kabinimus ir pan: dar kol nedraugavau su savo vaikinu, prieš tai bendravome tik realybėje, per vasarą neteko susitikti, todėl ir nebendravome, rudeni vėl pradėjome bendrauti ir net draugauti. Kartą paklausiau, kodėl turėdamas mano telefono numeri, drauguose "facebook", per visa vasara neparase, nepasidomejo kaip sekasi, o jis atsake: norejau bendrauti realybėje, nes tik tai galima pazinti žmogų:)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Straipsnis iš tiesų neblogas,gana taikliai čia :)

  AtsakytiPanaikinti