2012 m. liepos 25 d., trečiadienis

Rytas protingesnis už vakarą

Net ir paprasčiausias kaimas, ir tas juk ne iš karto pasidaro savas. Jeigu mes dėl jo neatsisakysime viso pasaulio, jeigu mes nepamilsime jo tradicijų, jo papročių, jo vaidų, mes niekad nepamatysime jame to, kuo jis kai kuriems iš mūsų yra tėvynė. A. de Sent – Egziuperi


Matėt gal kas šį rytą kaip buvo gražu ir vakar taip pat?Man taip gaila,kad miegu taip ilgai,tai atsikėliau šiandiena ir vakar anksti ir pasidžiaugiau nuostabiu rytu.Apsižvalgiau ir nuėjau toliau apapa.
Rytas yra netgi geresni dalykas už vakarą ir naktį sudėjus kartu.Kalbu apskritai.
Kodėl nevyksta jokie koncertai ryte?Kylant saulei...Turbūt įdomiausia matyta tatuiruotė.Kuri daug,daug,daug pasako.Tik reikia žinoti ką.
O šiaip tai nepernešu tų visų drakonų,angelų,delfinų ir kt. maistream shit ant kūno.Jeigu jau visam gyvenimui,tai jau kažką išskirtinio ir su esme.Nors ir nesu didis žvejas,bet kaip aš užsimaniau žvejoti...Jūs net neįsivaizduojat.Viskas,ryt užmesiu meškerę.

Įdomi lova,visai norėčiau


Nes futbolas,krepšinis ir kt. sportai reikalauja vieno kiaušio,o motokrosui reikia dviejų kiaušių...

pysTai va,nepasigyriau,kad per išleistuves nuo tėvų gavau nuostabią dovaną-laikrodį.
kažkada,gal prieš 2-3 metu kalbėjau su klasioke ir ji pasakė,kad turi 7 laikrodžius.Tada nustebau.Dabar pats skaičiuoju,kad turiu 5 laikrodžius ir visai džiaugiuosi tuom.Ir manau mano kolekcija ties tuom nesustos.Nes laikrodis yra vienas pagrindinių aksesuarų vyrui.

Kenneth Cole New York

O šiaip,tai kada nors norėčiau savo kolekciją papildyti štai tokiu laisvalaikio laikrodžiu.
Pradės prekiauti tik 2012rudenį ir kaina bus nuo 500eurų...Gal kokią nedadielkę tada reiks pirkt...Dabar paklauskit savęs.Kada paskutinį kartą buvote kartu kur nors išėję,išvažiavę su savo močiute?
Pavasarį su seneliu buvom pas Čekuolį,o vakar su močiute važiavom į Palangą.Į Ovidijaus Vyšniausko koncertą.Kaip pati močiutė sako,tai čia jų dainos,nelabai suprantamos mums jauniems.bet nė trupučio nesigailiu,kad važiavau į tą koncertą ir dar su močiute.Kelionėje pirmyn/atgal labai fainai pasikalbėjom,daug pasiklausiau apie savo giminę.Vertinu tokius pokalbius.
O ir pats koncertas tikrai geras,neprailgo.Nuo pat pirmų akordų užsvedžiau.Ovidijus turi nuostabią grupę už savęs,kurį groja be priekaištu ir su tikru užsidegimu.Nežinau,kažkaip smagu taip prasiblaškyti.
Na,o čia daina kurią visi žinot ir kuri išties yra labai graži.

Tikrai nuostabi daina.Labai tiktų vestuviniam valsui...


O vakarai ilgi ir šilti...Penktadienį jau žinosiu...Sekmadienį Maskva...
Malkos dar čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą