2012 m. rugpjūčio 27 d., pirmadienis

Miau:Babilono mėnulis

Jūs tik pažiūrėkit koks šią naktį mėnulis.Tik pažiūrėkit koks šią naktį mėnulis.Pažiūrėkit koks šią naktį mėnulis.Koks šią naktį mėnulis.Šią naktį mėnulis.Naktį mėnulis.Babilono mėnulis.Ir ką...Vakar parašyta žmonėms,o šiandien gyvai aplakstyti Gargždai,nuvažiuota virš 70km ir aplankyti beveik visi draugai ir giminaičiai.Pasakyta bai bai.Gal kiek galantiškai,bet pasakyta.
Išvažiuoju žmogiškai.Ir labai jūsų laukiu ten.

Dar su buvusiu klasioku kalbėjom,kad būtų neblogai visai dar vienus metus pabūt mokykloj,nueit į Rugsėjo pirmąją ir nieko negalvot.Tą akimirką norėjau,bet dabar visiškai ne.Nes bus gerai,bus tikrai gerai.

Visgi geriausias tas jausmas,kai visi linki tau sėkmės.Kai visi tie linkėjimai susideda į krūva,tai kitaip ir negali būt,kaip tik gerai :]

Gavau dvi dovanas.Tokius kaip prisiminimus,kaip ir pastūmėjimus,kad reikia žiūrėt į priekį.Ir per tą praleistą laiką Vilniuje kažką sukurt.
Nes nu realiai pagalvojus kam čia kvaršint mintimis galvą kaip buvo ar galėjo būt,o kodėl ne paėmus ir nepadarius gerai ateityje?a?Rimtai,dabar ir geriau nebūtų kaip yra,o ateityje susikursim mes visi dar geresnį gyvenimą.

O vakare draugai pasikvietė vakarienės.Pabuvok kaip žmonės syki,o po to lengvą filmą pažirėjom
Išėjau į lauką.Ir toks pavasaris man,kad nežinau kur dėtis.Gal širdy,o gal ir ne.


Grįžtu namo.Išjungiu šviesas.Baigėsi paskutinis pirmadienis.


Ir hehe.
Jeigu kas nematėt.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą