2012 m. rugpjūčio 23 d., ketvirtadienis

Paskutiniai atodūsiai...

Kaip ir sakiau.
Darbas darbu.
O antradienį dirbau kaip laikraščio Banga fotokorespondentas.
Važiavom į Ablingos kaimą.Jeigu nežinot,tai 1941 metais jis buvo Vokiečių sudegintas kartu su visais žmonėmis.Du išliko gyvi tik.
 Tai va,buvo minėjimas Ablingos memorialo.Atvažiavo visa rajono valdžia,Seimo pirmininkė Irena Degutienė,Krašto apsaugos ministrė-Rasa Juknevičienė,Seimo narė Agnė Bilotaitė.
 Šiaip buvo įdomu,tik tiek,kad pradėjo pilti kaip iš kibiro,tai nei 5 nei 9 buvo tada.Visas šalpias,fotoaparatas irgi.Padariau nuotraukų,galėsit šį šeštadienį žiūrėt.Sakė bus pirmam puslapyje.
Viso ko didžiausia man esmė,kad pasikalbėjau su jau savo drauge Bilotaite,paklausė kur įstojau ir iškart davė suprast,pati pasiūlė,kad įsuks į visuomeninę veiklą,nukreips pas tinkamus žmones,tinkama linkme.
Siūlė prisijungt prie aktyvaus jaunimo grupės.Sakė yra gražių ir PROTINGŲ merginų.Na,nepraleisiu šio šanso tikrai.
Visą vasarą apie tai galvojau,kaip čia reiks jos pasiprašyt,o štai...Kaip iš giedro dangaus susitikom ir sukalbėjom.Juda,juda ledai jau.Gal bus kažkas iš manęs.Tik reik nepaslyst su asmeniniu gyvenimu,o būt karjeristu...

Dar sutikau TSPMI dėstytoją,po to tokį vieną senelį kuris be jokio atlygio važiuoja iš Klaipėdos ir tokį šalia Ablingos esantį Marijos paminklą jau 30 metų tvarko ir prižiūri...Kaip mama sako,jau nueina tokie pasiaukojantys žmonės nuo arenos šiais laikais.

Mama supažindino su rašytoju Petru Dirgėla.Labai įdomus žmogus,jam 65metai,bet jis toks savas.Nebijo tiesos į akis pasakyt,į viską žiūri iš šono ir yra labai gilus,nešiojasi užrašų knygutę,fiksuoja įvykius.Sunku jo tekstus skaityti,esu skaitęs ''Minijos žemė''.
Nežinau,bet mane jis sužavėjo,norėtųsi kada nors su juo pabendraut labiau.

O vakare juk buvau prižadėjęs gėlių už miegmaišį...Ištesėjau pažadą ir su rožėm nulėkiau atiduot miegmaišio,dar pakalbėjom kaip kas ką masto apie ateinančius mokslo metus.Norėjom vietomis apsikeist.

Ir ką...artėja ta diena kai reikės išvažiuoti...
Kuo toliau,tuo labiau bijau.Bijau bendrabučio,kambario,kokį kambarioką gausiu.Bijau,kad nieko nesusigaudysiu,bijau,kad užpuls depresija.Jau dabar noriu namo.aaaaa,bijau pult į neviltį...
Bet šią akimirką kažkaip viskas normaliai.Juk negali būt blogai...Ir dar pakalbėjau su vienu žmogum,kuris jau ten gyveną,tai susidarė įspūdis,kad geras bendrabutis ten.Na,bent normalus.Pripasakojo visokių naudingų patarimų,bus į ateitį.

Jeigu kas nematėt,labai smagi istorija.Komisaras Žirgas.

O jeigu esat blogos nuotaikos,tai tikiu,kad po šio video nusišypsosit...Man tai juokinga negaliu,gal dėl to,kad pats kaimietis,bet vis tiek...Gero žiūrėjimo

Ir truputis Bitlų
Šita foto nustebino mane.
Turbūt atpažįstat kas čia tokie

Take a sad song and make it better...

Viena geriausių Bitlų dainų man

Pradėjau žiūrėti renginius Vilniuje...Music week'as,TV3 sezono atidarymas
ir va,šitas da best

Bet supratau,kad taigi 7 dieną namo važiuoju...
Tai reiškia,kad tik 6 dieną galėsiu nueit.Reik nepraleist progos ir būtinai nueit.

Truputi vėjų...

Ir ką...PASVEIKINKIT MANE,NES PAGALIAU SUKAPOJOM SU SENELIU VISAS MALKAS.Visus 25 kubus malkų...Šiandiena visą dieną kapojom,vos pasėdžiu čia prie to kompo,bet vis dėl to jums rašau...
Šiek tiek keista galiu pasakyt...Net labai keista,lyg kokią dalį savęs būčiau pamatęs.Visgi jau su tomis malkomis susigyvenau.Jos kaip dalis manęs.Imi,dedi,kerti,krenta.Imi,dedi,kerti,krenta...

Bet,o,kad,tačiau ar žinote kokia šiandiena diena buvo? Juodojo kaspino diena. 
Gėda,jums patriotams,jeigu nepasikabinot vėliavos perrištos juodu kaspinu...
Šiandien sukanka 25 metai nuo pirmo mitingo prie A.Mickevičiaus paminko Vilniuje kuriuo buvo pasmerkti Ribentropo-Molotov paktai,nuo jo ir prasidėjo visas sąjudis ir mūsų kelias link nepriklausomybės.
Tai pat 23 metų sukaktį švenčia ir Baltijos kelias.Turbūt jame iš visų sąjudžio mitingų aš norėčiau sudalyvaut labiausiai.
Koks turėtų būt neapsakomai geras jausmas,kai tu stovi susikabinęs rankomis ir žinai,kad dar kartu su tavim yra beveik 2 milijonai žmonių...Ir viskas dėl nepriklausomos Lietuvos...
Bunda jau baltija...Lietuva,Latvija,Estija... 
Paklausykit,paklausykit.Blogiau nebus.
Mylėk Lietuvą visa širdimi.
O rytoj vėl laukia darbas...Bet vėl įdomiai.Susitikimas su seimo opozicijos lyderiais:Algirdu Butkevičium,Valnetinu Mazuronium.Bus paskaita apie žiniasklaidą.Turėtų būt įdomu manau.
O po to vakare į koncertą neblogą.Su gitaristais iš kelių valstybių.Turėtų būt įdomu,nes bus senoje bažnyčioje.
Aprašysiu kaip ir kas vėliau.


sena gera daina
O dabar svarbiausia įvykdyti 15 metų planą ir nepaslysti.
Gal ir ne pačiu laimingiausiu grįžus po darbo,bet užtat su geru darbu.
O ir šiaip,liko daug metų dar ir dar visko,visko bus dar daug,daug,daug...Pažiūrėsim kas čia gausis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą