2012 m. spalio 28 d., sekmadienis

Kai kambarys kvepia kava...O penktadienis...penktadienio rytas buvo vienas nuostabiausių rytų mano gyvenime...
(visą tą laiką nemačiau kas dedasi už lango)
Atsikėliau,nusiprausiau,susiruošiau eiti į paskaitas,užsidėjau ausinuką ir per zip'ą grojo ši daina

Išeinu pro duris,pakeliu galvą,o ten...O ten sninga.Gražiai,lėtai ir elegantiškai.Pirmą kartą šį sezoną,pirmą kartą nuo to kai pradėjau gyventi Vilniuje ir išvis...Pasijutau lyg pirmą kart matyčiau sniegą.
Visi traukė skėčius,slėpėsi,o aš išsišiepęs ėjau neskubėdamas link stotelės.ach...

O autobuse jau ne pirmą syki matau paneles su raudonais paltais...Gal dabar madoje jie?Nežinau,bet išties gerai atrodo,tokie nepompastiški,suteikia ir subtilumo ir kartu išsišaukia iš minios.

Nuostabi daina

Po Radžvilo paskaitos Liučka nusivedė mane pavalgyt į kiniečius.Nevalgęs ten kokius jau šimtą metų,bet buvo osom.Užskaitau.Už 12lt tiek privalgiau,kad užteko visai dienai ir dar puse palikau.Vertas reikalas eiti būtent į tą restoraną pavalgyt.Tokia mažytė,jauki ir tokioje vietoje,kad reikia žinoti,bet kas iš šono jeigu nežinos,tai nesugalvos ateit tikrai.Jeigu kam bus įdomu,tai galėsim nulėkt kada.

Po psichologijos su grupiokėm nulėkėm kavos...Visgi penktadienis,visos kavinukės pergrūstos,tad kaip tikri vilnenskai pasiėme kavutę sėdėjom vokiečių gatvėj.Nesvarbu,kad lauke koks +1...
Pagrindinė tema buvo - batai.
Alia gerai atrodau su tuo paltu,portfeliu,viskas čiki,bet tie batai...Sutrypt ir padegt.
Na,aš pats suprantu,kad sportbačiai netinka prie palto,bet kų man daryt vaikinukui iš kaimo,kuris daugiau batų neatsivežė į Vilnių?a?Reik,reik kokių jau gražučių žeiminių batukų,kurie tiktų prie paltuko.

Vėliau Gabi parodė man,kad įmanoma ir su kitokiais autobusais nusigauti iki barako ar kažkur panašiai...Buvo nejauku.Važiavau ne su savo autobusu,tad ten visokių buvo žmonių.Na,baisu nebuvo,bet nejauku,o štai tik įlipi į 33 arba 10,tai iškart ramu,nes toks pasijauti savas,su draugais,su studentais,su jaunimu...Kad ir nepažįsti jų...

Tai taip ir grįžau.Aštuntą ryto išėjau pro duris,o aštuntą vakaro parėjau pro duris namooo.

Su Ernestu išlėkėm miestan...Ir čia toks įvykis buvo,kad netyčia pasiūlė mums būta,nulėkėm pažiūrėt,jau viena koja kaip ir nusprendėm nuomotis,nes visai pofik viskas ten buvo,bet,kaip sakant kai sužinojom kas slepiasi po papildomom sąlygom,tai nusprendėm nebesinuomot...
O visai neblogas tas butas,juokingiausia,kad kitoje gatvės pusėj,kur tie kiniečiai yra,toliau-man iki univiero 20-30minučių kelio pėsčiomis...

Bet realiai,tai pradedu įsimylėt tą gyvenimą barake.Čia savi čiūdi,savi vaizdai,savi koridoriai ir dušai su viryklėm...Ir žmonės čia savi,kad ir mažai jų žinau,bet savi...Kur daugiau,jeigu ne barake dvylikta nakties įvirsta merginos,kurios nori švęsti,tūsint,šokti ir dainuoti?Tik barake.
Kad ir toli centras,kad ir atsibosta važinėti su tais autobusais,bet čia kažkokia vis tiek studentavimo dalis.Ir toks tas saugumo jausmas čia.Sėdžiu ir labai nepergyvenu,kad čia esu.


Šiek tiek parodijos.
Tado ir Vidmanto kelionė.


Kiekvieną mielą dieną matomas užrašas
Vilniau,Vilniau-kodėl tavo toks didelis pochui?

Tiesgio labai gražus klipas ir labai graži daina,jeigu žodžius pakerti

Awww,koks jis mielas...


Na,Panelės neskaitau,bet esu FB palaikinęs ir ten įmetė tokį straipsnį.Visai įdomų paskaityt.
Pagarba merginai už jos valią,pamoka visiems,kad stipri valia nugali viską.

Šeštadienis tai tokia lazy,lazy day...Nebepamenu,kad taip ilgai kada miegojau.Praleidau visą dieną barake ir nė kiek nesigailiu.Susitvarkiau kamabrį,žiauriai skaniai pasidariau valgyti,pakymarinau,pabendravau su barakiniais ir...ir pradėjo snigti...O pas mane tokios gražios dainos eina,o už langos krenta lėtai ir elegantiškai snaigės...Nuostabu.

Nesinorėjo miego visai,tad apie apie 2h nakties išėjau į barako kiemą ir nulipdžiau gulintį sniego senį.
Buvo labai faina,aplink tylu amu,krenta snaigės,kažkas žiūri pro langą,o aš kaip vaikystėj minkau sniegą.Nebepamenu kada stačiau paskutinį kartą sniego senį.Nuostabios akimirkos.

O sekmadienį...
Sekamdienį
-rinkimai
-laikrodžio rodyklės pasukimas atgal
-paskutinė diena kai veikia analoginė antžeminė televizija

Įdomi diena Lietuvos istorijoje.

Nuo pat ryto stebėjau varžybas,ach,kaip smagu buvo pamatyti žaidžiantį Sabonį...
O dabartinė Žalgirio komanda manau,kad toli eis šiais metais...Dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.Ar gali būt,kad pasikartos 1998metų scenarijus?

Kas dėl rinkimų...Nežinau,nėra tokio jauduliuko,koks buvo per pirmą turą.Tiesiog laukiu vakaro su išankstiniais rezultatais ir stebėsim kas ir kaip čia bus.Labai mažas aktyvumas šiandien.


O dar šiandiena pasiėmiau fotoaparatą ir užlipau į dvyliktą aukštą,ir įamžinau žiemos pradžią Vilniuje


 Hm,toliau...
Kažkada sakiau,kad buvom su mama fotosesijoje,tai va,vieną foto paviešinu :]

O čia dar viena foto iš jau kai pagalvoji tolimos Rugpjūčio 30...

Ir dar iš krikštynu.
Su Liučka.


O šios dienos muzikis topas,tai Lana Del Rey.Senai buvau beklausęs,bet dabar iš naujo atrandu...


p.s.Jūs tik pažiūrėkit...Jūs tik pažiūrėkit,ką mes čia turime.


p.s.s. ...tada aš suprantu,kad grįžta tie laikai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą