2012 m. lapkričio 4 d., sekmadienis

Išsiskyrimų Ruduo.

Neapsakomai gera daina klausyti vakarais...
Visas albumas


Transliacija iš Opelio

Tai ką,kaip ilgasis savaitgalis,taip nieko ir neparašau...

Trečiadienį Vilniuje buvo beprotnamis...Visi juda,kruta iš darbų ankščiau,tad autobusu per piet važiavau ypač ilgai...Lyg penktadienį.O kol su mašina iki centro nurėpliojau,tai galvojau,kad ir rytojus ateis,bet nieko...Patampiau savo tašę per visą Vilnių ir aš jau kelyje namooo.
Kad ir buvo tas vadinamas helovinas,bet niekur nei galvojau,nei norėjau važiuot ''švęst''...Hm,man čia ne šventė ir vargu ar kada gyvenime ją švęsiu,bet jeigu jūs norit,tai valiooo.

Ketvirtadienį su tėčiu nulėkėm į kapus,kažko nebuvo tokių grūsčių kaip visuomet,o ir oras superinis.Man visada Vėlinės asocijuodavosi su blogu oru,lietum ir vėjais...Kažkaip gerai buvo tose kapinėse,visi tokie savi.
Po piet lėkėm pietų pas močiutę,senai taip visi buvom pasisedėję,pakalbėję,užskaitau.
Po to su Lynce nulėkėm draugo mašinos naujos pažiūrėt...O ten buvo BMW,pavydu man juodai...ir šiaip,bus vienas pirmųjų pacanų pavasarį mokykloje...Su Linu kartu.
O vakare buvo super uber kul vakaras,nes pagaliau pasiėmiau savo yariuką ir su dviem puikiom draugėm lėkėm pasivažinėt po Klaipėdą.Neipaisanat to,kad senai buvau Klaipėdoje ir du kartus išlindau prieš eismą,tai žinokit buvo labai gerai man.Gal suveikė koks išsiblaškymas,nu,bet realiai nėra man to gyvenime buvę.Eilinį syki buvom MC,tai jau manau,kad tikrai nebesilankysiu jame daugiau...Pasukinėjom ratus po Klaipėda,o po to po Gargždus...Kas geriausia,kad nulėkėm į senąsias Gargždų kapines ir po jas pasivaikščiojom.Pirmą syki gyvenime buvau naktį kapinėse.Labai patiko,nebijojau,bet nejaukiau kažkaip jaučiausi.Labai gražu ramu,siūlyčiau jeigu turėsit progą,tai apsilankykit,o šiaip norėčiau kada nors Vilniaus Rasų kapinėse pasivaikščiot...

Po to kažkaip visą vakarą galvojau apie savo mirtį ir laidotuves.Esu savo draugui papasakojęs kaip norėčiau būt palaidotas.Nebijau mirties,galiu pripažinti ir nebijau apie ją kalbėti,tik norėčiau vis tiek dar pagyvent ir mirt laiku,kaip sakant...
Penktadienį,po daugiau,nei  1,5metų gavau mūsų rengto šimtadienio video.Žiauriai laimingas buvau,žiūrėjau visą laiką ir šypsojausi.O kokie mes jauni,o kokios dvyliktokų emocijos...Va teip turi būt...Tik gaila,kad operatorius buvo nekoks,tai tas video visą yra labai sukarpytas ir neišsamus,jeigu nebuvęs žmogus žiūrėtų,tai gali ko nors ir nesuprast.
O čia viena ištrauka,finalinė daina.Smagaus žiūrėjimo.

Iki dabar eina šiurpuliukai...
Pasakysiu taip,kad ir ką sugalvosit šimtadieniui,bet jeigu pabaigoje nebus tokių emocijų,tai negalėsit sakyt,kad buvo nerealus šimtadienis....

 Toliau...viso savaitgalio vinis-penktadienio vakaras.
Lėkėm į kluuuubąąą.
Tiksliau klubus.Du net.Pirma nulėkėm į El Calorą,buvo `prieš paskutinis vakaras kaip jis dirba,nes šaštadienį užsidaro po visam.Tai ką,dar spėjau apsilankyt,nes niekada neteko jame būt.Tai kažko stebūklingo nebuvo,o ir žmonių mažokai ko tais buvo...Pasišokom truputi ir pajudėjom toliau.Užvalgėm MC...Pajudėjom link Fabrik'o(aka Kiwi).Va ten man pradeda patikt visai,šiek tiek su nuotykiais pasišokom ir mane aplankė toookia nuovargio banga,kad net atsisėdęs sugebėjau užmigt...jo...Nieko,jau greit išlėkėm namo ir štai - 4 ryto įžengiau pro namų duris.Super.
Visų klubų hitas
Šeštadienis tai jo...grynas ruduo su rudeninėm dainom...
achNulėkiau pas senelį...žiauriai įdomiai papsakojo apie mūsų giminę.Reikia,reikia žinot savo giminės isoriją žinot.
Grįžęs atlikau vieną darbelį,apie kurį papasakosiu šiek tiek vėliau.
O vakare nuėliau su Mazalu į piceriją.Buvom osom,taip senai bebuvau valgęs štriudelį...ach.Pakalbėjom,papasakojo mokyklos reikalus iš kitos pusės,papasakojo savo planus.Tai jo...čia jau kitas lygis.

O sekmadienis tai ftw...Visą dieną spausdinau sociologijai lapus kuriuos reik skaityti...

Ir ką,ir dabar sėdžiu Opelyje pakeliui į Vilnių ir rašau šį blogo įrašą.keep on riding.

Ir kodėl įdomiausi delfi straipsniai patalpinami dvyliktą nakties?
Atkreipkit dėmesį į laiką pirmų dviejų
1 straipsnis

2straipsnis

3straipsnis

Važiavimų trečia dalis

Įdomi nauja Skamp daina..toks populiarusis lietuviškas dubstep

Aj,šiaip neblogas daina


visiems Studijos gerbėjams

2 komentarai:

  1. Ooo, papasakok plačiau apie tuos kito lygio gyvenimo planus, nes ir man įdomu daros

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tiesiog jis žada ne taip kaip mes Lietuvoje litki,o žada kelt sparnus į užsienį.Į Angliją turbūt,bet nenurašo ir JAV,tad ir sakau,kad jau kitas lygmuo ten :)

    AtsakytiPanaikinti