2012 m. lapkričio 15 d., ketvirtadienis

Žaliasis tiltas


Kam patiko ''feel the love'',tam ir ši patiks


Pirmadienį taip ir prakymarinau...nes parašė,kad išvis perkėlė kolį į pirmadienį,kad yra labai blogai,nes kaži ar pasimokysiu svaitgalį,o ir šiaip...kitą savaitę vėl melejonas dalykų gausis tada-anglų kolis,knygą filosofijai perskaityti,sociologijai rašto darbas ir soc.politikai tekstas skaitymui...

Antradienį eilinį syki prakymarinau ir vakare lėkiau su sese pirkt batų...A geri,a blogi,svarbu prie palto tinka.

O štai trečiadienis buvo įdomiausia savaitės diena.
Ryte dvi paskaitos,o po jų lėkiau kai ko nusipirkt senamiestyje ir žiūriu,kad jau pietai,o aš nieko nevalgęs,o dar darbų melejOnas.Nulėkiau į hesburgerį,atsisėdus pasteėjau,kad per tv rodo labai patriotiškas dainas ir šalia atsisėdo tokia moteris.Ir visą tą laiką kol valgiau aiškino kokie visi priešai čia,kaip visi su visais kovoja,kaip niekas nepalaiko vienos moters...Pavalgiau,palinkėjau geros dienos ir išėjau...

Nuvažiavau iki žaliojo tilto,nes reikėjo į vcupą,nusipirkau ką reikėjo ir nulėkiau ant automobilių stovėjimo aikštelės stogo.Visad norėjau ten nulėkt.
Tokią dieną gal ir nieko gero,bet turiu idėja vieną ant šio stogo.

Toliau sekė sunkiausia valanda.Laukiau autobuso žaliojo tilto stotelėje ir supratau,kad labai norint,čia,šitoje vietoje praleidus dieną galima parašyti knygą apie šioje stotelėje gyvenančius žmones ir vaizdus.Atrodo kvaila,bet išties kažkaip viskas suletėjo ir buvo labai įdomu sekti vaizdus.
O įlipus į autobusą mus pasitiko kamštis ir pilnas autobusas žmonių.Tad buvo kamštis kamštyje.Tiek suspaustas dar nesu buvęs...

Grįžau,pabuvau akimirką ir apsisukęs vėl iškeliavau į miestą,nes su kursiokais lėkėm į teatrą.Į improvizacijų grupės ''Kitas kampas'' pasirodymą.Buvo labai fun,pilnas mažasis teatras.Bružas as always the best.
Po to vakare pasiblaškėm per autobusus...
Ir vėl įlipu žaliąjam tilte ir kursiokės žino kaip viskas baigėsi.Labai ačiū :)))))
Nutarėm visi lėkti kada patūsint,tik,kad sunku tuos laikus suderint...

O šiaip ir pats vakaras buvo perfecto...
Pasidariau valgyt labai skaniai,prieblanda,pasijungiau televizorių,pažiūrėjau Housą,CSI Niujorką ir po to įsijungiau How I met your mother...Tiesiog tobula.
Tikrai nesusidvejinu su Housu ir nenoriu tokiu būt,bet jo elgesyje du kartus atpažinau panašius savo veiksmus.Ir kaip tik dabar.

Ir dabar jau ketvirtadienis,ir aš sėdžiu ir valgaus skanius pietus ir čia jums rašau iš savo barako.
Rytoj važiuosiu namo.Ir laukiu ir nelaukiu,nes reikės ruoštis kitos savaitės seminarams...

Ketvirtadienio važiavimai

Įdomus video apie tai,kaip mes mokėsim rusams litus...

Kadangi iš renginių sąrašo išsibraukė
 Gospelių koncertais ir Kito kampo spektaklis,tai jis sumažėja iki tokio

11.16-MP tuc tuc
11.23-Radistų gimtadienis
12.01-Lino nioliktas

Bet,yra kitas,bet...nejaučiu jokio noro lėkti į tą MP tūsą,nes nu realiai,ką aš ten veiksiu?Ilgai nežadu būt,noriu vairuot,gerti nežadu ir mokėt lt už tai,kad dar vargu ar kas norės su manim bendrauti?

Ir dar kitas bet,kuris papildo renginių sąrašą,tai,kad Gruodžio 9 eisiu į Operos ir baleto teatrą,į kalėdinį ''Spragtuką''...turės būti neapsakomai...neapsakomai nuostabu,kai užgros ši melodija.

Taigi,viskas atrodo taip

11.23-Radistų gimtadienis
12.01-Lino nioliktas
12.09-Spragtukas operhauzeBeje,tik nesijuokit,ok?
Syki keldamasis liftu pas sesę sutikau kaimynus ir jie taip labai kitaip su manim pasisveikinu,lyg su kokiu lygiu jų metams ir pasiekimais žmogumi.Pagalvojau,kad nejaugi ir man jau 30metų?
Ir galvoju reik kaip kokiai ducfeisei nusifotkint su teliefu.
Tad ilgai nedariau jokios foto ir syki,prieš važiuojant namo apsikirpt galvoju reik įsiamžint plaukus ilgus ir šiaip,gerai aš atrodau su tais marškiniais.
Tada sugalvojau kitą syki,prieš gospelius nusifotkint-toks koks noriu būti.
Ir syki eidamas į svajonių pilį(parduotuvę) sugalvojau įsiamžint marozinį savo variantą,kuris man net pasakyčiau patinka ir tinka...
Tad tiek.
p.s. Noriu gyventi Vilniuje


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą