2012 m. gruodžio 12 d., trečiadienis

12.12.12

Ech,norėjau kažkaip įamžinti šitą datą savo bloge,tad atėjau čia parašyti jums ir sau.

Ir ką,ir sumasčiau kaip įamžinsiu tokią datą.
Kadangi mano blogui sukako vieneri,o šiandien yra tokia įdomi data ir kaip pastebėjot,tai viską ką aprašau,tai jau studentiškų dienų atsiminimai.Tad nusprendžiau susikurti dar vieną blogą.Šį kartą jau senai išsvajotoje blogas.lt sistemoje.
Ir pavadinimas neblogas- Studentiškas solidarumas LT
Dar nespėjau susitvarkyt visko,bet po truputi,po truputi bus padaryta viskas.

Na ką,rytą vakarą,dieną naktį.Visko čia nutinka.Jeigu pirmadienio arkliukas buvo autobuso laukimas,tai šią naktį buvo arkliukas buvo - naktinė pagalba,bet apie tai po pertraukėlės.
Šitas video tikrai patiks vyrams 


Hm,savotiškai įdomus festas...

Antradienį prakymarinau visą,visą dieną barake ir kai ko ieškojau ir man reikėjo pagalbos ir parašiau vienai iš barako pažįstamų merginu,su kuria nebuvau bendravęs gal mėnesį,jeigu nedaugiau.
Aptarėm reikalus,bablevyzgavojom ir kaip ir vsio,dvylikta nakties,laukiu savo serialo per TV3 ir rašo ji:ar tu su mašina?reikia pagalbos.
na ką,apsivilkau striukę,batus ir parašiau,kad taip,su mašina.
Susitikom apačioje,pasirodo kitas barako gyventojas važiavo su mergina pas jos seserį į oro uostą su mašiną ir sugedo netoli barako.Pirma mintis,kad užtemsiu,nes juk krokodilų neturiu,tai nepakrausiu per akumą,nes nusėdo jis.
Bandom sukt kilpą į priekinį balkį,o ten suknistas srėgis ir kilpa prasisuka,tad jokių galimybių tempti nėra.
Na ką,matau,kad ta panike,kurios sesuo laukia oro uoste,jau sušalus ir pergyvena.Sakau sėsk,važiuojam,nėr kitos išeities,nes jau lėktuvas buvo gerą pusvalandį nusileidęs.Tad nulėkėm nuo didlaukio iki oro uosto.Smagiai bent aš pasišnekučiavau,paėmėm sesę jos ir važiavom atgal iš oro uosto į didlaukį prie tos mašinos.O ten pasirodo jau bandė bachūras su BMW padėt,bet nepavyko.Na,kaip ir nieko,svarbu žmogus paimtas iš oro uosto.Tada atlėkė dar vienas vaikinukas su neblogu Miniuku,kuris turėjo krokodilus,bandėm pakraut ir pakurt-nieko.Pasirodo turbūt mirė generatorius.Tai ką,tas su miniuku išlėkė namo,o aš,tas vaikinukas kuriam priklauso ta sugedus mašina ir 4 merginos sukibom ir nustūmėm tą mašiniuką į aikštelę.
Tada parvežiau tą merginą į baraką,tada vėl grįžau prie mašinos ir likusius 4 žmogeliukus parvežiau į karoliniškes.Bandė duot 20lt,bet ką aš su tais litais veiksiu?Man turbūt iš visų čia buvo įdomiausias nuotykis iš visų jų,nes jiems ir rankos drebėjo ir šiaip adrenalino pas juos buvo daug,o man labai linksma.
Grįžau į baraką apie puse 3 nakties.Kėliausi apie 7 ryto ir keliavau į paskaitas.


O šiandiena taip jau ramu,nes pagaliau pasirašiau tą socialinės politikos rašto darbą...
Liko tik pasiruošti anglų k.sociologiją ir psichologiją...bet čia jau kitos savaitės istorijos.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą