2013 m. sausio 31 d., ketvirtadienis

Atostogos arba kažkas kitaip

p.s. Startavo mano blogo šiokia tokia FB versija ---> http://www.facebook.com/VyriskasSolidarumas?ref=ts&fref=ts
Norit palaikinat,norit ne,čia jau jūsų apsisprendimas.Dabar taip vangiai atrodo,ateityje prižadu judesio.


Taigi,paskutinį syk palikau jus savo automobilyje riedančiame atostogų keliu į namus...

Sausio 22-antradienis

Važiuoju namo,oras geras,saulė šviečia,nugarą skauda...

Parlekiu į Gargždus ir tiesiu taikymu užsuku į ligoninę,nes ten guli močiutė paguldyta.Pabūnu,pakalbam ir jau metas lėkt reikalų tvarkyt.
Ką jau ką labai norėjau,tai nueit į kirpyklą.Visad ėjau,einu ir eisu į buitinį kirptis.
O kokia kirpėja,kad jūs žinotumėt...Apšalęs likau.Aišku įsikalbėjom,papasakojau kur ir ką mokausi ir tik blikt jos akys sužibo.Viską žino apie mano Filosofijos fakultetą,vos ne visus garsiausius dėstytojus išvardijo,ilgesingai pasakojo apie Vilniaus universitetą...Ech,net neįsivaizduojat kokia gera aura tvyrojo tada.Įsivaizduokit,grįžti į Gargždus kur visiems nusispjaut ant to kur tu esi ir štai,pirmas sutiktas žmogus viską žino apie tą vietą kur tu kas dien būni ir tik laukia,kad tik ką nors pats papasakotum.Ir dar kirpėja.Užskaitau šį susitikimą 100procentų.

Grįžau namo ir atlikau jau taip senai bedarytą ritualą-ugnies užkūrimą...

Sausio 23-trečiadienis

Ryte atsikėlus nulėkiau į mokyklą pavalgyti...
Ir žinokit.Aš taip jos nepasiilgau,kad net nežinau.Ten viskas yra taip SO SO YESTERDAY...
Aš visad galvodavau kodėl sesei nėra traukos ten,juk ten taip ''faina''.Dabar pats matau,kad ten nėra taip ''faina'',kai išeini.Kol buvau,tai viskas normalu atrodė.O dabar iš universitetinės aplinkos į mokyklinę...Verkčiau jeigu reikėt grįžt.Aš taip galvoju:ar visada tiek būdavo daug mužikų pas mus mokykloje,ar aš tiesiog jų nepastebėdavau?

Pavalgęs ir niekur daugiau nelandžioję išskubėjau pas mamą į Palangą.
O Palangoje gražus,ramu,faina ir malonu.Net norėtųsi čia gyvent...Beje,daug gražių panelių mačiau...
Kas labiausiai nustebino mane,tai,kad kaip greit atrestauravo tą valstybinę Kurhauzo dalį...Dar vasaros gale nieko gero,o jau dabar vsio,stovi visu gražumu.Pagarba.Bandysiu nufotografuot kai kitą syk lėksiu.
Nulėkėm su mama pasėdėt į Ramybę.Nu tikrai,kad viena fainiausių vietų Palangoje.Labai senai bebuvau ir užskaitau...Ypač žiemą.Galiu net pasakyt,kad geriau ten lėkt kavos atsigert,nei į Klaipėdą...Bet čia jau kaip kam...
Grįžus į Gargždus užsukau vėl pas močiūtę ir taip ta diena praėjo.

Sausio 24 - ketvirtadienis

Sutarėm su klasiokais susitikt mokykloje 11h.
Nemažai mūsų buvo,bene 13 vienu momentu...
Pasivalgėm,pakalbėjom,pasipasakojom apie sesiją,o tada pakilom nuo stalo ir pasidarėm ekskursiją po mokyklą.Kaip maži vaikai pakvailiavom...Atidarinėjom duris ir t.t.Labai daug kabinetų pasiekeitę,nemažai naujų mokytojų ir panašių dalykų.Nespėjom išvažiuot,o jau pasikeitimų melejonas.
Nulėkėm pas Petrauskienę pakalbėt,pasakė kiek tikėjosi iš mūsų gaut egzamine.Tai tiek ir gavom.
Po to nulėkėm pas Vaitkienę.Ta tai yra maladiec,visą pamoką prakalbėjom,buvo liuks.

Kadangi buvau pasiskundęs nugaros skausmais,tai mama užrašė mane į masažus...
Tai po piet nulėkiau pasidaryt pirmo masažo...Jooo,senai taip niekas nebuvo manęs lankstęs...Išėjau kaip naujai gimęs.Sakė skaudės.Kažkaip praleidau tą pro ausis...

Po masažo nulėkiau kur ne kur,o į šokius pokius.Kaip buvo smagu vėl užeitį į tuos Kultūros namus.
Jeigu kas sako,kad mokykla,tai antrieji namai,tai man kultūrnamis būdavo tretieji namai...Šokt nešokau,bet pasižiūrėjau į visus šokėjus,į naujokus,sutikau senai matytus žmogus ir šiaip...labai smagiai praleidau laiką.Labai.Pakvietė pirmadienį atlėkt šokt.

Po šokių nulėkiau aplankyt močiutę,o iš ten lėkiau pas Lino močiutę,buvo pasikvietus pavakarieniauti.
Labai skaniai prisikirtau,bet svarbiausia,kad ištraukė savo senus albumus nuo 1950metų...tai buvo taip neapsakomai smagu pažiūrėt į viską.Labai norėjau kada pažiūrėt jos archyvus.
Tada,kaip senais laikais pasivažinėjom su Linu po naktinius Gargždus.

Sausio 25 - penktadienis

Buvo pirma atostogų diena,kai galėjau kiek noriu miegoti ir nenaudoti jokio žadintuvo.Pagaliau galėjau išsimiegot.
Per piet lėkiau į masažą.Uj,negaliu,koks buvo skausmas...galvojau numirsiu,bet viskas į gerą,nes jau šakės tai nugarai buvo...
O po piet...Po piet buvo vaizdų gerąją prasme.Su geru draugu,su kuriuo susipažinau per istorijos papildomus užsiėmimus sutarėm 15h susitikt su Pamparu.Nu nepatikėsit,senai taip bebuvo.Kaip susėdom trečią po piet ir pradėjom diskutuot,tai vos,vos pusę 6 vakaro išėjau.Būčiau neskubėjęs,bet turėjau eit jau aš.Primeskit,dvi su puse valandos diskutavom.Aišku,kad daugiausia apie politiką ir šių dienų realijas.Labai protingai pakalbėjom,prisigaudžiau naujų minčių apmąstymo penui ir panašiai.
Tikėjau,kad šiaip ateisim,pakalbėsim kaip sekas ir vsio...o čia,čia buvo geras.Atėjau dieną,išėjau naktį.

O šeštą vakaro norėjau ir turėjau lėkti į spektaklį Gargžduose.Kadangi šiais metais Gargždams sukanka 760metų,tai jau prasidėjo renginių ciklas paminėt šiai datai.
Na,spektaklis buvo apie Gargždų istoriją.Hm.Man visai patiko,kad prisiminė seną,gerą dainą ''Cepelinai iš Gargždų'',bet man labai nepatiko,kad labai daug dėmesio skyrė žydų kultūrai...Nesakau,kad jos nereikia paminėt istorijoje,nu,bet ne tiek jau daug...

Vėliau,jau į vakarą lėkėm pas Rūta.Buvom 7 klasiokai ir trys draugai dar.Buvo šalta pas ją,bet židinys šildė mus.Nu nepasakyčiau,kad liūdna labai buvo...Bet visą vakarą mintyse sukosi mintis,kad nebemano chebra čia,nebesuprantu aš jų tų bajerių iki galo,nebegyvenu gyvenimo kokį gyvena jie...Norėjosi jau kursiokų...

Sausio 26 - šeštadienis

Ryte nulėkiau į masažą...Nu nebūčiau patikėjęs,daro tą masažą,o aš sukabinęs dantis,ašaros bėga,bet iškentėjau iki galo...Galvojau tikrai,kad jau viskas,gyvenimo saulėlydis...Bet nieko,viskas dėl nugaros.

Per piet grįžo mama savaitgaliui iš Palangos,tai tvarkėmės namus ir tiesiog buvom visi drauge.
Vakare važiavau aplankyti senelio.Šauniai pakalbėjom,sutariau,kad senelis paieškos senų Gargždų nuotraukų ir vėliau man duos.Super.Po to nulėkiau pas kūmas,pakalbėjom,išgėrėm arbatos.Labai jaukiai pasibuvom.

Kadangi tą vakarą buvo tėvai pas Mazalus,tai nulėkiau ir aš ten.Pasibuvom su Marčium,pakalbėjom apie gyvenimą Gargžduose,Vilniuje ir šiaip.

Rodos tiek daug aplankiau,bet laikas taip lėtai slinko.Grįžus namo nenorėjau eit miegot,tad nulėkiau pasėdėt į Lijo.Vienas,su kompiuteriu.Kaip Vilniuje.Tikėjau parašyt į blogą,bet tas šumas,o ir šiaip turėjau reikalų prie kompo,tai taip ir praleidau tą vakarą...
Grįžus namo rodė vieną geriausių komedijų.Aišku,fuflo ten,bet kažkaip geri prisiminimai iš jaunystės,kai slapta žiūrėdavom-Girl next door.

Sausio 27 - sekmadienis

Nieko tokio neįvyko,prabuvau namuose visą dieną.
Gal geriausias momentas tas,kad tėtis iškepė lašišą.Tai taip nerealiai skaniai buvo,kad uch.
Po piet vėl lėkiau aplankyt močiutę į ligoninę,o vakare,kai tėvai išlėkė į Palangą,tai aš pasiėmiau kebabą ir vakarojau prie žydrojo ekrano.That's life.

Sausio 28 - pirmadienis

Ryte vėl masažas...PAGALIAU nebeskaudėjo,buvo ypač didelis kaifas ir nerealumas.Senai taip bebuvo.pagaliau mano nugara buvo panaši į nugarą.
Po masažiuko pasiėmiau Porkį ir Skaistę,kadangi buvom nutarę,kad gaminsimės pietukus kaip žmonės.Tiesiog,kad skaniai pavalgyt ir fainiai laiką praleist.
Ir išties,senai taip gerai bebuvau su draugais laiką veikloje gerai praleidęs.Visad svajojau gamint maistą su draugais ir mano svajonė išsipildė.Super.
Po to buvo vaizdų...Mano katinas ypač išgasdino Skaistę,tai po to visą popietę jo bijojo ji...Mes su Porkiu prikolinom iš jos.Kalbėjom,gėrėm arbatą,žiūrėjom vaizdelius jutubėj kol nepriėjom iki ko?
Ogi Kazantip festivalio ir Tomorrowland festivalio...Tada pradėjom žiūrinėt Lenkijos ir Latvijos festus,bet line-upai lievi arba bilietai per brangūs...Tada ir prisiminėm Lietuvėlę ir jos festus...Nors ir bilietų nėra,bet mes jau 100procentų žinom,kad lėksim į Karklę. Kas dėl Stattos,tai vadovaujamės praeitų metų šūkiu-''Nevažiuok į Sattą,nes vis tiek nežinosi 90procentų grupių''.Tai mes ir nevažiuosim,nes garantuotai nežinosim 95procentų grupių...
Ir yra daug daug dar tų festų didesnių ir mažesnių Lietuvoje,bet pakalbėkim apie dar vieną didelį - Galapagus
Bilietai yra,line-upo nėra,bet nesvarbu.Tiesiog šovėm ekspromtu su Porkiu ir nusipirkom bilietus.Tiesiog sėdėjom prie stalo,atsistojom,susėdom į automobilį,nulėkėm į Klaipėdą ir nusipirkom bilietus į G A L A P A G U S.
Nežinau ar man patiks ten ar ne,bet nesigailiu,kad turiu tą bilietą.Čia jau vien kelionė į tą galą 300km žada būt - legendary. Buv kūl ir aš žinau. Bet tik vieno tikiuosi,kad Karklė bus po poros savaičių kai grįši į Galapagų,nes litus juk pataupyt reik,ar ne?

Nors už lango dar žiema,bet aš matau,kad ši vasara bus karšta...
Lana del Rey,Sesija,Vestuvės,Galapagai,Karklė,o jeigu dar ir Depešai...uch.

Be to,prikalbinau Liną ir jo chebrą pirkt bilietus,tai irgi bus šaunu.

Po to,kai nusipirkom bilietus,tai grįžom į Gargždus ir nulėkėm į šokius.
Žinokit kaip gerai pasišokau tą pusantros valandos.Jau man senai reikėjo pajudėt.Buvau prikirmijęs prie to stalo,o dabar galėsiu ir vėl gyvent.
Labai pasiilgau šokių ir tos 17h vakaro kultūros namuose.Garantuotai per Velykų atostogas irgi lankysiu juos.
Beje,man prirašė ir man teks su jai koncertuoti Birželio viduryje Marijampolėje.Dviejų dienų šventė bus...Aš jau numanau,kad bus labai geras savaitgalis sesijos viduryje...Svarbu,kad po to ne matiekos egzas būtų...Na,žiūrėsim kas čia bus.

Po šokių aplankiau močiutę ir grįžau namo.Vėl,jau įprasti kas dienos darbai-ugnies kūrimas.

Vakarą prastumiau visai neblogai,pagaliau į blogą parašiau,o tėtis iškepė STINTŲ.
Kaip jis sako,tai žiema ne žiema,jeigu neparagavai stintų.
Aš nežinau kodėl,bet lygiai prieš metus,kai tėtis iškepė stintas,kai dar buvau dvyliktokas,tai mintyse tada labai susigraudenau,kad jau to niekada nebebus...Bet kažkas yra aukščiau ir lygiai po metų aš vėl su tėčiu,toje pačioje virtuvėje valgiau stintas.Liks geras prisiminimas.

Nėjau miegoti,o labai,labai norėjosi.
O kodėl,o todėl,kad pusę 3 nakties su Porkiu turėjom paimt nuo Akro klasiokę Viktoriją,kuri grįžo atostogų į gimtinę.
Nulėkėm su Porkiu į Klp,pasiėmėm kavos iš Lukoilo prie Klp.Ir ką galiu pasakyt?Ogi ten dirba nuostabau grožio kasininkė.Aš manau,kad ji yra iš prigimties rusė,nes tie veido bruožai tokie kitokie,bet labai gražūs.Ir labai,labai maloni...Nu super,tik ir norisi ten grįžt.Tik kaži ką pagalvojo apie mus?Du draugai su žydru yariu puse treijų nakties pirmadienį perka kavą?

Nulėkėm prie Akro palaukt Vikos,ten taip gerai įsikalbėjom su Porkiu apie specialybes ir nutarėm be bajerio,kad policininko specialybė yra labai įdomi ir visai gerai būtų juo dirbti.Tada pagalvojom apie sovietmetį,kad ir buvo nekokie laikai,bet visgi savaip įdomūs.

Paėmėm Viką,nulėkėm pavalgyt į MC,sustojom pavalyt ir kalbėjom.Įdomu,įdomu kai žmogus grįžta iš kažkur toli ir papasakoja.Dar smagiau tai,kad jam viskas sekasi.
Parlėkėm apie trečią,pas jos močiutę,stalas nuktrautas,kviečia užsukt mus...pusę keturių ryto...
Grįžtu namo ir smingu miegot.

Sausio 29- antradienis.
Savaitė kaip atostogauju.
Nulėkiau į paskutinį masažo seansą.Buvo geras.Pasiilgsiu.
Po to užsukau pavalgyt į mokyklą.Na nežinau kodėl,bet man ten taip viskas atgrasu ir nesuprantu KODĖL.Juk ten mano mokykla,tiek metų ten praleista,bet aš keliauju tais kolidoriais ir nieko,visiškai nieko nejaučiu...Jokios nostalgijos.

O dabar,kai visą tai rašau,tai žinot kur esu?
Nieko gero,bet labai smagu.Esu Lijo.Sėdžiu beveik vienas visam restorane,namuose kažko nesinorėjo rašyt,tai tiesiog išlėkiau prasiblaškyt.Čia gera.


O dabar pertraukėlė

Patekau į sąRačą 91 numeriu

Vyriškas solidarumas

Nežinau kas nutiko Mamontovui,bet jis visuose savo FB paskyrose viską išjungė,ištrynė,atsiribojo nuo fanų ir vakar šast ir įdėjo į FOJE FB puslapį seną laidą apie Foje.... Įdomaus žiūrėjimo 

Ups...ką supratau ką tik...Kad mano viena svajonių pildosi...Nuo pat tos dienos kai pradėjau klausyt Foje aš vis svajojau,kad Mamontovas išleistų senų klipų DVD,po to atsiradus jutubei tikėjau,kad ten sukels...bet,kažkas tai daro vietoj am ir viskas juda tik pirmyn.
Pažiūrėkit čia patys

Juokingas video apie titanikąToliau...buvo labai kvailas antradienio vakaras...Nieko gero nenuveikiau,užknisa.Stūmiau dūra,ieškojau kažkokių foto.Bet,bet rodė vieną gerą filmą.Dažnai girdėdavau,kad vertas,vertas,pažiūrėk kada,o niekaip ir nepažiūrėdavau - Never back down

Sausio 30 - Trečiadienis

Kadangi buvau pavargęs po praeitos nakties važinėjimo naktį,tai leidau sau išsimiegoti.Iš lovos išlipau apie 15h.Ir kaip ir nieko nepraradau...Lauke pliusinė temperatūra,apsiniaukę,lyja...Žodžiu gulėk susisukęs ir miegok.Atsikėlus susitvarkiau kambarius ir jau žadėjau lėkt į šokius,bet kadangi Porkis pranešė,kad jų nebus,tai lėkėm vakare į Lijo pasėdėt.
Buvom 7 klasiokai,2 buvusios klasiokės ir 1 neklasiokas.Visai fun buvo vien dėl to,kad pasirodė ir nematyti klasiokų veidai...Pasėdėjom,pabuvom.Žiauriai negalingas pasijaučiau,taip ryškiai pavargęs,net nežinau nuo ko.
Trečiadienis buvo ta diena,kai paskelbė Karklės festo bilietų pardavimą.Na ir ką,net mane tokį,Karklės fan'ą papiktino kaina...125lt už tris dienas su kempingu.Kaip ir viskas normaliai būtų,jeigu būtų koks line-up'as...Dabar dar nieko.Ir jeigu čia yra išankstiniai bilietai,tai kas bus vėliau?
Realiai,tai aš žinau,kad tą bilietą tikrai turėsiu ir labai tikiuosi ir viliuosi,kad bus atveštos tikrai labai geros grupės.
Bet kaina,tai nelabai konkurencinga,kai dabar Galapagai 64lt...Sausio 31-Ketvirtadienis

Paskutinė Sausio diena.Labai,labai greit prabėgęs mėnuo,gal dėl sesijos?
Ryte nulėkiau pasiimt mamos iš Palangos,po to nulėkėm į Klaipėdą...Oras tai...
Kažkaip be dūšios visą dieną jaučiausi,tik ir norisi pagulėt...
Po piet susitikau su Linu...oj,kiek apturėjom reikalų,oj kokia dienelė...Lakstėm po visus Gargždus,po visus pažįstamus,labai reikėjo priekabos,kadangi pagaliau Linas persidažė savo BMW ir reikėjo parvešt ją iš Klaipėdos į Gargždus...Su nuotykiais,su sekimais,su nuopoliais,su pykčiais,bet parvežėm...Atrodo ledas,išties.Beliko tik surinkt...Gaila foto neturiu,bet garantuotai bus,kai jau bus surinkta.

O dabar...Dabar baigiu rašyt,nes mes važiuojam į klubą....


p.s.Radot save google street view?

2 komentarai:

  1. Nežinau, kaip tau atrodo (o turbūt priešingai nei man), bet iš mano pusės yra netaktas žmones vadinti mužikais ir po to savo blogą reklamuoti tiems patiems žmonėms.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Negalvojau,kad kas prisitaikymas sau tai.Kaip ir mano klaida.
    Bet kaip sau nori.

    AtsakytiPanaikinti