2013 m. vasario 26 d., antradienis

250-as neapsakomumas

Vrum,vrum,vrum...Jau 250-as blogo įrašas...
Kartu čia buvo ir šilto,ir šalto.Atsirado naujų ir sugrįžo seni draugai.
Sentimentai sentimentais,bet judam toliau.


Kaip nebeparašau,tai ir užsimiršta tos dienos nekadėjos...

Vasario 18 -Pamenu,kad buvo caif cafe su Liutauru ir daug kalbėjom ir diskutavom.


Vasario 19
Turėjom paskaitą MKIC'e.Pirmą kartą teko ten pabūvoti,tai kaip Liutauras sako,tai ten 4 užsieniai.
Ir išties,pamačius tą pastatą ir įėjus į vidų apima įdomus jausmas,o dar geriau,kai žinai,kad čia viskas tau,studentui.Gerai,kad teko pradžioje pabuvot čia,nes dabar žinosim kas ir kaip,nes jau teko savo spintelę užtrenkt ir eiti į informaciją su prašymu atrakinti...
Dar geras Liutauro pastebėjimas - ''čia verta ieškoti žmonos''.

Vasario 20 - nieko nepamenu

Vasario 21
Kadangi soc.problemų paskaitai turim 4 dėstytojas kurios tarpusavyje keičiasi,tai ir tą dien turėjom naują. Kuri man labai patiko.Gal labiausiai jaunatviška,mažiausiai išsiblaškiusi ir nevaidinanti gerosios samarietės.
Labai primena iš veido bruožų į Ievą Narkutę.Patiko man jos paskaitos.Per seminarus davė peno diskusijoms...O buvo išties karštą.Aš mėgstu padiskutuoti,bet tiek jėgų neturiu kiek kiti drąskosi.Aš vis tik laukiu kada mes susimušim ir perkąsim viens kitam gerkles...

O po paskaitų važiavau namo,namo,namo.Kadangi neturiu dabar savo mašinos,tai teko su draugu lėkti.Šiaip šiek tiek gaila buvo lėkti namo,nes vyko knygų mugė,bet jau reikėjo.

Bevažiuojant namo paskambinau vienai senai draugei.Tą dien buvo jos gimtadienis.Įkopė į trečią dešimtį visgi žmogus,tad esemesas ar fb sveikinimas būtų neadekvatus.Paskambinau,pasveikinau ir pačiam geriau ir tikiuosi,kad jai smagu buvo.Gerbiu tą žmogų už tai,kad šiame pasaulyje,kai mes keičiame nuomonę kas dien,tai ji sugeba laikytis savo principų iki galo.Man to labai reiktų,nes dažnai ištyžtu...
Ryte įsijungus kompiuterį skype pranešė,kad jos gimtadienis,o prie vardo rašo three cheers for the teenage years
Taigi,pakelkime tris kartus už paauglystės metus.
Greitoje ateityje parašysiu didesnį įrašą apie tai.

Vasario 22

Po šimto metų ir vėl gavau pavadelioti automobilį.
Nulėkiau iki mokyklos pavalgyti pietų.Nieko naujo.Jau šimtą kart rašiau,kad visiškai jokių jausmų ten atvykus.Tiesiog ji nebepriklauso mūsų kartai ir tiek.Nėra trakos ir išvis.Nieko nėra.Gal ir nebuvo?Gal tai buvo tik iliuzija,kad kažkas yra?
O po piet buvo geeeeras.Pasiėmėm Lino BeMeWe ir lėkėm liaudiškai tariant ''pasidraskyt'' į akištelę.Baltu pavydu žiūriu į tą jo BMW.Nes ten galios,tai ohoho,prie sėdynės prilipau kaip reikalas.
Gražuolė,tik ženkliuko trūksta.


Šiaip,tai visą dieną jaučiausi nekaip,lyg ir kibo kažkoks virusas,bet tai man nenaujiena.Moku ''atsikačialint'' save.Svarbiausia gerti daug skysčių ir nebijot vaistų.Ir pavyko,nes buvo dėl ko.Vakare buvau kaip naujai gimęs.

Ir buvo vertas,nes man vakaras tai buvo tikrai neblogas.
Su vienu nuostabiu žmogum nulėkėm iki Klaipėdos.Po ypač ilgos pertraukos vėl vaikščiojau senamiesčio gatvėmis.Truputi man,vilnenskui, jas aprodė,nes aš ten nieko nežinau...Bet gražus tas senamiestis.Nepalyginsi su Vilniaus,bet jis vis tiek toks savitas.
Pasėdėjom, parymojom @vero cafe...Čia jis penktadieniais dirba kur kas trumpiau,nei Vilniuje.
Buvo tikrai geras vakaras.

Vasario 23 - šeštadienis

šeštadienio rytas

Per piet lėkiau aplankyt kūmos ligoninėje,o po piet pas senelį.
O po to ir vėl su Linu palakstėm su BMW.

Vakare grįžau namo ir ten pavakarojau su tėvais.Peržiūrėjau Kiti Gargždai nuotraukas ir video,pakalbėjom.Buvo labai jauku ir šilta.
Ir ką,galvojau parymosiu šeštadienio vakarą su kompiuteriu ir televizorium lovoje,parašysiu į blogą...Tik atsiguliau ir gaunu sms nuo draugių,kad lekiam į Lijo...
Here we go again...
Atsikeliu ir lekiu į Lijo.Praleidau laiką su žmonėm,kuriuos jau šimtą metų nemačiau,o per tą laiką mažai kas ir pasiekeitė.Realiai,tai gerai pasibuvom.Kiekvieną dieną jau taip nebegalėčiau,nebe tie metai jau,bet karts nuo karto visai smagu.

Vasario 24

sekmadienio rytas

O po to lėkiau porai valandų į garažą valyti automobilio salono,kurį turiu parduoti.
Pasivalgiau ir vėl pajudėjau link Vilniaus.
Šį kart tokie sunkūs buvo tie 300km...buvo jesus criest,tegul greičiau baigiasi jie...
Bet nieko,įvažiavus į Vilnių širdis atlėgo...Čia gera.


Pertraukėlė naujai savaitei


Trumpas filmas kuris jus įtrauks

Vyriškas solidarumas

Vyriškas solidarumas 2

Fainas daiktas,norėčiau į baraką

Na ir ką,važiuojam į naują savaitę


O ši savaitė bus įdomi,nes pagaliau baigsis žiema ir ateis kalendorinis pavasaris...
Bet apie tai ateityje.

Vasario - 25

Po paskaitų keliavau į ekskursiją,į Statistikos departamentą.Visada kažkuom traukė ta įstaiga mane ir štai,dabar teko pabūvoti jos viduje.
Po to nulėkiau pavalgyti į MC,o grįžus pasijaučiau lyg sergantis,tad išgėręs vaistų nuėjau miegoti ir atsikėliau tik vakare...

Vasario 26

Kadangi paskaitų nebuvo,tai lėkiau fotografuoti man pavesto parduoti automobilio.
Jis ne mano skonio,bet pasivažinėjus pradėjo patikti.

Skelbimas čia.


Po fotosesijos lėkiau į centrą pasėdėt su Liutauru,nes jau nebuvom mątesį jau 4 dienas,o per jas nemažai kas nutiko,tad reikėjo aptarti viską.

Grįžus pažiūrėjau savo mylimus serialus - Kobra 11 ir HIMYM


p.s.žadėjau truputi parašyti apie šimtadienį(nieko blogo),bet pagalvojau - ''ech,jugi ne mano,kam čia bus įdomu''.Manau gerai pasielgiau.

p.s.s.Neapsakomai.


2 komentarai:

  1. Žinok, tai senai (:D) draugei buvo be galo smagu sulaukti tokio linksmo telefoninio sveikinimo! Ir dabar likau dar kartą maloniai nustebinta :) Ačiū Tau! :)

    P.S. Trečia dešimtis kažkaip žiauriai skamba... :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. ta foto su kačiukais!!! žiauriai miela!!!!! :))))

    AtsakytiPanaikinti