2013 m. vasario 9 d., šeštadienis

Kai sekas tai sekas.


Įkvepianti ne į temą citata-
''pabėgti mylint - štai kur heroizmas''Vou,vou,vou
Štai ir galima sakyt prabėgo pirmoji savaitė po atostogų ir jau galima susidėlioti visus taškus ant ''i'' koks bus ateinantis semestras
Realiai,tai tikėjau,kad bus kaip ir rugsėjo mėnesį-lafa...Bet kaip kibom nuo pirmos dienos į darbus,tai ir įkibom..

Taigi-pirmadienis-Vasario 4

Tebuvo viena paskaita - anglų kalba.Pati paskaita,tai kaip paskaita,bet mane nervina pati ta dėstytoja.Džiaugiuosi,kad tik liko pusmetis su ja.
Grįžus turėjau daug gražaus laiko,tad pažiūrėjau keletą filmų.Nesu filmų manas,bet vis tiek.
Kadangi greitai pasirodys nauja Greiti ir įsiutę dalis,tai ta proga pažiūrėjau 5 dalį,nes jos nebuvau matęs.

O čia 6 dalies treileris.Gal jau matėt.


Vėliau pažiūrėjau 2012 metų vesijos ''Sėkmės džentelmenai''.Realiai,tai galvojau,kad bus didesnis š,bet visai suėjo,o ir aktorė buvo laaabai graži.Visgi rusaitė.


Antradienis-Vasario 5

Na,čia jau buvo rimtesnė dienelė.
Turėjom pirmą Akademinės ir dalykinės komunikacijos paskaitą.
hm...viskas būtų super,jeigu ne tai,kad paskaita kartu su socialinio darbo studentais...nei telpam mes auditorijoje,nei įdomu su jais.Bet kas patiko,tai pati dėstytoja,maloni tokia pasirodė.
Po to buvo to pačio dalyko seminaras...ten tai pravalas...Dėstytoja nemoka naudotis kompiuteriu,kalba tyliau už tylą...Vienu žodžiu atrodo tiesiog kaip laiko gaišimas,bet kadangi,tai seminaras,tai nieko nepadarysi...

O po viso to,tai saldainiukas - Aukštoji matematika...
Na,kad ir kaip ten kai kas bandė apsimest,kad jo,jo,viskas normaliai,bet aš jau sau iškart pripažinau,kad bus yra ir bus nelengva.
Pats dėstytojas,tai vaikinukas ir labai toks šaunus vyriokas.Panelėms patiko.
Aišku,kalba jis matematine kalba.Kas mokėsi paskutiniu du metus A lygiu mokykloje,tai visai gal jiems ir normalu viskas,o man ir tiems,kad mokėsi B,tai jau reikia įsiklausyti.Realiai,tai mano ausis jau buvo atpratus girdėti tokius terminus.Pasijaučiau lyg pirmokas.
Na,bet guodžia tai,kad pats dėstytojas nepiktybinis ir per semestrą galime susirinkt iki 6 balų,o per sesiją iki 5.Kaip ir pats sakė,kad jis nenori būdamas iš matematikos fakulteto mest laukan filosofijos fakulteto studentus,reikia lankyt paskaitas,seminarus ir bus viskas ok.
Realiai,tai ir tikiu,kad viskas bus gerai,tik reikia nusiteikt dirbti.

Ką pastebėjau,tai,kad kačiukai kaip va,pirmą syki susitikom po atostogų,tai šaltokai vienas su kitu bendravom,bet aš jau pastebiu,kad tai,kaip tendencija,nes lygiai tas pats buvo ir po Kalėdų atostogų...Mums reikia laiko įsivažiuot ir tada vėl viskas ok būna.

Grįžus norėjau kažko lengvo,tad pažiūrėjau filmą - Optimisto istorija.
Tikėjau kažko geriau,tad nesiūlau žiūrėt jo.

Trečiadienis - Vasario 6

Vėl gi ryte buvo tik viena paskaita - Anglų kalba.
Per pietus išsipildžiau svajonę-nulėkiau papietaut į MC.

Ta diena buvo didi Vilniaus universitetui,Vilniui ir gal net visai Lietuvai.
Buvo atidarytas Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras.
Pats nebuvau dar,bet tikrai žinau,kad per likusius 3,5 metų ten tikrai dažnai pabūsiu.Vien todėl,kad ten vyks mums paskaitos,o dar juk laukia tiek daug sesijų,tad manau,kad ten ir bėgsiu mokytis...

Gražus pastatas.
Be to,jame yra laukiami visi,visi.Jis nėra vien VU studentams,tad pasimatysim ten.


Šį vakarą pažiūrėjau filmą - Ana Karenina.
Labai buvo įdomu kaip rusišką istoriją pastatys vakarų pasaulis.Ir manau,kad jiems tai pavyko.Pati filmo pastatymo idėja labai įdomi,o be to Keira Knightley dar jame vaidina.
Tik tiek,kad po sunkio dienos jis nėra geriausias pasirinkimas.

Ketvirtadienis - Vasario 7

Socialinių problemų diena.

Tai ką,buvo dvi Socialinių problemų ir jų sprendimo būdų paskaitos...Iš viso 3valandos.
Dar ateityje bus ir seminaras,o gal ir visi du...Tai viso 6 valandos...Prigąsdino mus dėstytoja...dar prasitarė,kad gal ir 8 valandas sėdėsim...am.......
Na ką galiu pasakyt,kad tai pakolkas labiausiai darbinga diena savaitėje,nes nuo ryto iki vakaro reik sėdėt fake. Dėstytoja...hm,kažką primena.Išsiblaškiusi,veluojanti,skaidrių darytis nemėgstanti(o gal laiko neturinti,nes visur veluoja?),nelabai temokanti adekvačiai bendrauti su studentais,tad jau nuo pirmos paskaitos pasišiukšlino...Reliai,tai jis svarbiausia šio pusmečio paskaita,bet bus matau nekažką...tikrai nekažką.

Po paskaitų nulėkėm su kačiukais pavalgyt,nes jau pilvai šoko,trypė.Kaip visad smagiai,šeimyniškai,gal kiek pavargę ir su savo mintimis.Svarbiausia pasivalgę.

Vakaro topas,kad nenorėjau lėkti su viena kursioke su autiku,nes būtų tekę eit pestute po to nemažai,tai laukiau savo autiko ir...ir sugebėjau įsėsti į privatų autobusą.Pirmą kart per tą laiką kiek gyvenu.Teko paklot 2 litus...Bus pamoka.

Ir ką...ir baigėsi mano darbo savaitė,nes penktadieniais paskaitų,tai neturiu.
Reziumė toks,kad dar syki įsitikinau,kad reikia išgyvent tą pirmą kursą,nes jis ne vien tėra sunkus,bet ir realiai sakant,tai bent jau antra semestras,tai tikrai nuobodus.Reikia ieškotis veiklos.
Kadangi neturiu automobilio,tad teko kaip paprastam piliečiui daug vaikščio ir važinėti su viešuoju transportu. Apie tai jau buvau pamiršęs...Bet išties,tai yra gera terpė apmąstymams.Jeigu kas duotu man kompą kai važiuoju su autobusu,tai tokių vėjų prirašyčiau,kad ojojoj...
Ir apie sveikatą...Kažkas matyt nedavė ramybės man,nes pradėjo kvailioti širdies rimtas,atjunginėdavo kojas,rankas...Užsupdavo...Širdį durdavo.Bet praėjo.Gal.Tikiuosi.Žodžiu-nekoks jausmas.

Na,o prieš savaitgalio pasakojimus - pertraukėlė

Neskaitant tų kvapų barake,keistų garsų,naktinių darymosi valgyti,durų trankymo,tai barake man labai patinka gyvent,o dar kai žmonės linksmų plaučių.


Ir šiaip.Paganyt akims.
Vyriški kvepalai


Na ir-dedikuota vieta mano kursiokei DIDŽIAJAI A
Galvojau kada parašyt apie ją,bet po to nutariau,kad dar ne laikas
Tada ji nuliūdo,kad neįdėjau jos foto ir taip viskas nuslinko...
Bet niekis,dabar įdedu jos foto,o kada ir aprašysiu.

Štai ji-visame gražume.

ha,ir tikėjotės,kad aprašysiu savaitgalį ir gražiąsias lietuvaites?
next time

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą