2013 m. gegužės 1 d., trečiadienis

[Brūžink!] 2013

Viskas prasidėjo nuo...Net nežinau nuo ko viskas prasidėjo...Tiesiog visada domėjausi auto kultūra Lietuvoje,kiek savo jėgomis galėdavau,padėdavau jai tobulėt,eit pirmyn ir panašiai.To pasekoje ir buvo tobulinamas buvęs BMW.
Bet šiaip sėdėdavau forumuose,palaikydavau ryšius ir va,vieną dieną bam ir į aukštumas.
Taigi,2013 04 27 buvo organizuojamas ir įvyko stilingų automobilių Vasaros sezono atidarymas Klaipėdoje.
Nuo pat pirmo dienos,kai sužinojau,jog vyks šis renginys supratau,kad reik chebrai padėt jį populiarint,tad per visokius galus bandžiau prastumt jį,kad tik pamatytų kuo daugiau liaudies.Didžiausias laimėjimas,tai pakviesti bmw klubo nariai,kurie jau nėra mūsų amžiaus,bet turi tikrai įspūdingus automobilius...
Taigi,pastebėję mano iniciatyva jie pradėjo bendrauti ir va,padariau jiems varkę-ypač pigiai parūpinau virš 130 lipdukų,kurių savikaina nesigavo nė litas.

Tada pasirodo renginio vedėjas atsisakė vesti šį renginį,tad buvo pasiūlyta man.Labai ilgai negalvojau,jau kitą dieną pasakiau,kad gerai,sutinku.Visgi šioks toks išbandymas man ir nebloga pamoka ir pamatas.
Gal labai ilgai ir labai daug nesiruošiau,bet kiek leido jėgos ir galimybės pasirašiau scenarijų ir mintyse apgalvojau ką kalbėsiu,bet išties kaip visada - ekspromtu ir vsio.

Taigi,naktį prieš sunkiai miegojau,ryte beportiškai lijo kaip iš kibiro.Kažkaip viskas nežadėjo super duper visko,bet...susitikus su kauniškiai prie Kilenos ir pajudėjus link renginio vietos viskas pradėjo šviesti geresnėm spalvom.

Toliau,jau chebra buvo išties nemažai pasiruošus ir reikėjo tik truputi padėt.Davė mirkofoną.Buvo išties pradžioje nejauku ir nelabai faina,bet jau po keleos minučių viskas ėjosi kaip per pypkę.
Užbėgdamas įvykiams už akių,tai pasakysiu,kad labai didelių feilų nebuvo,,buvo tik keletas momentų,kai žinojau ką noriu pasakyti....tik nežinojau kaip.

Teko komentuoti 4 rungtis,pradžioje bandžiau taip išlaikyt kaip sakant atstumą,o vienoje jau pats pagavau didelį azartą.
Smagiai publika sutiko,keletą jų nugirstų įdomesnių komentarų pasakiau garsiau.Labai įdomi patirtis,tik pasakysiu vieną didesnį pastebėjimą,kad labai bijau raginti paploti.Nes tai labai rizikingas yra,nes galiu raginti ploti,o žiūrovams tas dalykas gali visai nepatikti ir niekas gali neploti.Tada būtų liūdnai.Bet vieną kart pasakiau,kad reikia už Klaipėdą,už jos garbę ir pasididžiavimą,tai tada jooo,nuaidėjo dideli plojimai.
Jeigu dalyvių buvo apie 50,tai plius dar jų draugai,plius žiūrovai,tai vienu momentu tikrai buvo kokie 300,jeigu nedaugiau žmonių,Super.

Dar kas nuostabu visame tame,kad susipažinau su įdomiais žmonėm,su kuriais gaila,bet neteko susidurt ankščiau,gal būtume gerų projektų kokių nuveikę...Na,neaišku,gal viskas lemta taip.Tiesiog smagu rast naujų bendraminčių,su kuriais bus galima susitikt ilgais vasaros vakarais...

Taipogi renginio metu susipažinau ir su visokiais kaip sakant reikalingais žmonėm,kurie gali padėt kokiam nors gyvenimo kelyje..

Po renginio grįžau namo ir tiesiog gulėjau ištieses kojas,nes tiesiog negalėjau pajudėt...Buvau tiesiog išsunktas...

Renginio video

Fotoreportažas.
.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą