2013 m. rugpjūčio 18 d., sekmadienis

Apie Karlės merginas arba ''aš pats sau fainas!''

Senai jau nieko nerašiau...ir jau žadėjau prisėsti,bet kitokia forma ir rudenį,bet prisiėjo taip,kad atėjo unoras parašyt apie praėjusio festivalio Karklė merginas.

Minčių buvo labai daug,o kaip įprasta,kad kai jos yra,tai neturiu nei kur jų užrašyt,nei įrašyt,tad nė pusės aš čia nepapasakosiu ir nepasakysiu.O ypač neparašysiu rišliai.


Taip,taip,šita rašliava iš pasiguodimo serijos bet,kad,o,tačiau esu visai dėl to ramus.

Taigi buvau Karklėj ir stebėjau,žiūrėjau ir visaip kitaip nuodugniai tyrinėjau. Ir pagalvojau: ar aš esu toks ''zanūda'' tapęs ar čia tokie žmonės yra?

Karklėje buvo apie 15000 žmonių.Kažkiek panų,kažkiek bernų.Nesvarbu.Kažkiek pilnamečių,kažkiek nepilnamečių.Nesvarbu.Kažkiek vienokio amžiaus,kažkiek kitokio.Nesvarbu.
Svarbiausia,kad noriu pakalbėt apskritai apie paneles,kurios lankosi Karklės festivalyje ir ne tik.

Tiesiai šviesiai sakant,tai per tris dienas nesutikau panelės, kurią nors akies krašteliu būčiau sudominęs. Ar kaip čia išsireikšti. Aišku,kad norėtųsi,kad viskas būtų taip paprasta,kad jos pačios kristų po kojomis ir norėtų būti užkalbintomis,bet būkim realistais. O aš tai ne iš tų, kurie taip lengvai prieina ir kalbina. Ir lyg ir blogai.

Taigi, ką aš ten mačiau savo,kaip stebėtojo akimis?

Daug panelių,daug malalietkų,daug puikių,kurios turi antrąsias puses...Bet kažkodėl daugumą jų jungia keletas bruožų.
Visų pirma,kad visos nori nusigerti. Nusigerti iki žemės graibymo,daugiau už vaikinus,kad nieko neprisimintų,o ryte akis slėptų už juodų akinių. Nusigertų tam,kad ryte nebūtų gėda prisimint su kuo vakar buvai ir paskandinti tą liūdesį,kad ''padjiezdo'' kaimynas nepakvietė į šokius ir dabar skina braškes UK'uose. Nusigerti tam,kad kitaip jos negali,nes juk YOLO,SWAG,mes mylim gyvenimas ir ''girls just wanna have fun'' haštagai instagrame duoda taškų gyvenime. Ir turbūt nusigerti tam,kad supranti,kad blaiva esi visgi atgrasi ne savo išvaizda,o bendravimu ir išgėrus tavo ''meilės'' tikrai prireiks daugiau vaikinukų,nes ir jiems lengviau,kad nereiks eit ratais kvadratais ir pačiai,nes nereiks vaidint to kas nesi. Prisigert tam,kad kitą dieną galėtum papasakot kaip prisigėrei.

Sarkastiškai ploju rankomis,nes jos visgi atvažiavo ne su kaimo pienburniais susipažint,o į festivalį,pasiklausyt muzikos,tiesa?
Kol muzikantai dar ne scenoje,tai galima ir pasivaikščioti užrietus nosį laikant vienoj rankoj telefoną,o kitoj rankoj cigaretę. Tikrai labai gražus vaizdelis kai panelė rūko... NE. Jos tokios kietos.Jos divos.Modeliai.Šokėjos.Siūvėjos.Melžėjos ir visokios kitokio plauko ir amato meistrės. Bet kas negali jų užkalbinti. Ir štai,mūsų gražuolei atvipo palūpis,iškrito cigaretė iš rankų,kai ją užkalbino gražiai nuaugęs vyrukas su treningais,tėvo šliopkėm ir baltom kojinėm. Tokiais atvėjais prisimenu save ir pagalvoju: kam aš prausiuosi?

Panos kaip individai negali būti vienos.Jos turi būt dviese su drauge...o dar geriau,tai kokioje grupėje,kad atėjus į ją kokiam vaikinui kitos panelės tai vieninteliai ir nepakartojamai į ausį šnabždėtų ''dingtam iš čia,tu pažiūrėk į jį''.Ir čia dar švelniai sakau.

Ir visos slenka takais ir šoka aikštelėse su mintimis,kad visgi nenori likti vienos,kad visgi gal čia ta diena kai sutiksiu savo facebooko meilę? Ir visgi visą tai nugali kita mintis - ''Jis nori tik tais vieno''. Kažkas užkalbino einant taku - ''Jis nori tik tai vieno''. Kažkas priėjo pašokti latino šokių - ''Jis nori tik tai vieno''.
''JIE VISI NORI TIK TAI VIENO" - Ir kaip dar neišprotėjama?

Ir į mane žiūrima kaip į tą vieno dalyko norėtoją. Su skusta galva ir su padielkiniais raybanais. Ir neprieisi,ir nepasakysi kas tu esi ir ko tu nori,nes galvos,kad tu tik pūdrini smegenis,nes visgi...JUK TU TIK NORI VIENO,RUPŪŽE.

Ir taip...Aš noriu vieno.Aš noriu vieno vakaro,kaip iš tų lanosdelrey,summertime,young and wild stiliaus klipų...Tiesiog,su visiškai random patrauklia sau panele kilnot rankas koncerte ir plaukti su minia link scenos.Eiti naktį prie jūros,bristi iki kelių,o gal ir daugiau.Vartytis smėlyje,kad ryte galėtum kasti smėlį iš plaukų.Kalbėti apie tai kas patinka abiem.Apeiti visas veikiančias pramogas.Paploti tiem,kas išėjo iš tualeto.Kurti planus be ateities.Šokti latino klube.Išgerti,bet tikrai neprigerti.Eiti per palapines ir kam nors padėti pasiekti tikslą.Eiti ir kažkur vidurį kelio atsisėst.Eiti taku ir sutikti pažįstamą,pasiteiraut kaip jam sekasi ir truputi pasijusti nejaukiai.Būtų gerai,kad tas pažįstamas nebūtų iš tos serijos,kur klausia ryte ''nu,a pavyko prilaužt?''.
Ir pom,surukyt tą vieną cigaretę paryčiais,nes ji kitokia.Ne tokia kaip pirmą valandą dienos sekmadienį,kai verdi kopūstienę...Ir galima labai ramiai,abipusiu susitarimu telefono numerio keitimasį iškeist į vieną bučinį ir ryte išsiskirti.Ir būtume apturėję abu tik tą vieną gerą tikrą vienos nakties nuotyki.
Bet va...jie visi nori tik tai vieno.


Ir visos jos,ir visos jūs sėdit,skaitot romanus,žiūrit nostalgiškus klipus ir laikinat demotyvacijas arba  labai fucking gražius žodžius ir mintis facebooke su mintimi,kad ir man taip bus,kad ir aš pakilsiu virš debesų aukštų su princu ant balto žirgo...
Tik paslystat ant banalios ir visai neromantiškos frazės ''labas,ką tų''...


Ne tau, Butkenzo, mėlynas dangus,
Ne tau, berneli, rožėm klotas kelias
Ir vėl vienam teks grįžti į namus,
 Ieškok, Butkeli, prastesnės panelės.

10 komentarų:

 1. Realiai, tai čia žiauriai sudėtingas reikalas su tom panom

  AtsakytiPanaikinti
 2. Wow. Super įrašas, Butkau. Rimtai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. ta paskutine pastraipa pries posma - superine tiesa. dziaugiuosi, kad pries du metus nepaslydau ir padariau viska, kad buciau laiminga siandien! ir tu tada suvaidinai dideli vaidmeni, jeigu ka, tad linkiu ir tau to paties, Vytukai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai.Visada kai kalbu su kuom nors tokiom temom,tai jumis paimu kaip super gerą pavyzdį kaip galima turėt normalius sanktyius su visais + ir - :)

   Panaikinti
 4. Ir liūdesy, ir ėmus švęsti

  Mintis ateina ta pati:

  Geriau mylėti ir prarasti

  Nei niekad meilės nepatirt.

  (Alfred Tennyson)

  AtsakytiPanaikinti
 5. o tos, kurios nenori prisigerti iki zemes graibymo, neruko ir galbut yra vertos daugiau demesio nei aprasytosios, taip ir lieka nepastebetos, nes dalyvauja kazkur kitur, ne tokiuose festivaliuose... ehh...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai būtų įdomu paklausyti kur :))) Nes jeigu kalbam apie rimtas paneles,kurios užsiima tik rimtais dalykais,tai čia jau pralošiu aš,nes nesu labai rimtas :)

   Panaikinti
  2. nemanau, kad yra tokia vieta, kur rasi vien rimtas, nerimtas, grazias ar dar kazkokias paneles, todel negaleciau ir as ivardinti, kur:)
   kodel pralosi? jeigu tau nepatinka rimtos galbut siek tiek... bet ne visoms rimtoms reikia rimto vaikino. mano asmenine nuomone, kaip tik gerai kad poroje zmones vienas kita papildo. bet cia galima kalbet ir kalbet, kiekvienas turi savo nuomone:)
   o tau tiesiog linkiu maziau ziureti i kiekviena mergina kaip i potencialia viso gyvenimo palydove. bendrauk, ir neabejoju kazkada netiketai atrasi mergina su kuria igyvendinsi savo lanosdelray klipu svajones:)
   sekmes

   Panaikinti
 6. Na, festivaliuose nereikia tikėtis kažko labai rimto :) Visgi žmonės atvažiuoja pasilinksminti ir atsipalaiduoti. O tą atsipalaidavimą jau kiekvienas asmeniškai interpretuoja.. Tarkim kokie 80% žmonių tai supranta kaip nusigėrimą iki žemės graibymo. Ir tai toli gražu nėra vien merginos :) Aš iš savo pusės galiu pasakyti, kad mačiau tik vieną-kitą negirtą vyriškos lyties pilietį :D Tai galiu lygiai tą patį pasakyti apie vaikinus, ką tu pasakei apie merginas :) Tokia jau ta Lietuvos festivalių publika...

  Bet šiaip tikrai gražiai aprašei vasaros nuotykį :) Tikiu, kad dar patirsi tokį :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patinka įrašas ir man (: Ir gal ne tiek tas nusivylimo prieskonis (tie Lanos klipai tikrai iš realybės, ne iš kur kitur), kiek lengvas sarkazmas. Atrodo kad tikrai, ties kažkuria vieta lytys nesusikalba arba nelabai supranta ko nori vieni iš kitų, gal reikia pradėti vesti dialogą iš naujo (:

  AtsakytiPanaikinti