2013 m. spalio 27 d., sekmadienis

AM+FOJE=30 koncerto Vilniuje apžvalga

Ką čia ir bepridursi... Jeigu kalbant subjektyviai, tai buvo fantastiška.Kojos skauda,gerklė prarėkta, bet emocijos neapsakomai geros.


O jeigu kalbant objektyviai tai buvo taip...

Publika

Nuo paauglių iki brandaus amžiaus dėdžių, kurie klausė Foje, kai ji buvo ant savo didžiosios bangos. Beveik visų kartų žmonės buvo tą vakarą Siemens arenoje. Labai smagu buvo matyti tas nutrintas džinsofkes, Foje maikes ir visokią kitokią atributiką. Buvo ir Foje vėliava...Ko jau nebepamatysi šių dienų koncertuose, o kiek žiūriu Foje koncertų vaizdo įrašus, tai ne viena ir ne dvi plevesuodavo per jų koncertą. 
Išties, tai nebuvo to žvėriško draskymosi kaip '87 metu įraše, nebuvo to pakvaišimo kaip '93 metų koncerto įraše, bet už tai tikrai buvo kažkokia dalelė tų '97 metų Vingio parke jaučiama tarp minios...Visi žinojo visus dainų žodžiu ir visus tai jungė į vieną visumą.

Scena ir viskas kas aplink

Puikus apšvietimas ir garsas. Tikrai darbavosi profesionalai, nes šviesų ir garso išpildymas nuostabus. Man dažnai koncertuose trūksta garso, o čia buvo tobula. Pačios scenos dekoracijos tikrai įdomios ir gerai išpildytos. Kartais būdavo taip,kad daina taip užhipnoztizuodavo,kad tik po kiek laiko pastebi,kad kažkas pasiekitė ir tada tik ''WOW''.
Dirbo labai daug operatorių su kamerom ir fotoaparatais. Jau dabar nuotraukų yra nemažai, bet va,laukiu filmuotos medžiagos labai. Visą koncertą filmavo LRT,tad jeigu pamenu, tai koncertas bus parodytas žiemą.

Foje,Andrius ir muzika

Ką tie žmonės išdarinėjo ant scenos verta didžių didžiausios pagarbos...Vien tai,kad jie buvo 10-11 ir visi keitėsi tarpusavyje koncerto eigoje nepakenkiant koncerto stabilumui yra super. Kai grojo dainą ''Kitoks pasaulis'' tiesiog apšalęs stovėjau ir žiūrėjau kaip elgiasi muzikantai. Jie visi, vienu metu grojo ir viskas skambėjo tiesiog idealiai...Labiausiai įstrigo vaizdas,kad grojo du bugninikai...
Sugrojo visus hitus,visas laiko patikrintas dainas...Saugok vaikystę suspaudė net ašarą akyse...Šis koncertas buvo mano svajonė.Mano didelė svajonė kuri nepriklausė nuo manęs, bet ji išsipildė. Nuo pat pirmos dainos, kai pradėjau klausyt Foje 12-13 metų, tai iki pat dabar ta muzika su manim ir turbūt dar ilgai, ilgai bus...
Tikrai daug žinau ir tikrai galėčiau jums papasakot daug ko apie Foje, bet, kad jeigu jau įdomu, tai tikrai patys susirasit informacijos internete. Tik galiu duoti gaires kaip Foje.lt, youtubėj yra filmas ''Foje 14'', googlej įvedus į paiešką taip pat rasite nemažai senų straipsnių ir man rodos lrt mediatekoje yra keletas koncertų. Bet vistiek...

1 komentaras:

  1. Kažkaip faina, kad ir jaunesnioji (mūsų) karta turėjo galimybę pabūt Foje koncerte. Daugeliui iš mūsų tai buvo svajonė, kuriai, atrodė, nelemta pildytis. Bet štai :)

    AtsakytiPanaikinti