2013 m. spalio 7 d., pirmadienis

Rašliava iš praeities

Graužia sąžine prie save iš ateities, nes prisiminai išblėsta ir jie niekur nėra užrašomi,o tik lieka kelios nuotraukos arba jų išvis nėra...Po pavasario sesijos susidarė kvailoka situacija ir teko mūsų draugų kompanijai išsiskirt, tad baigėm mokslo metus tokiam ale parkelyje neparkelyje, kuriame išties visai linksma buvo...kiek pamenu..Na,bet anyway,tai svarbiausia,kad teko pavažiuot su sportiniu sviračiu sport šosse...

Grįžus į Gargždus nebuvo progos gulėt kaip katinui. Ir gerai. Buvo likusios dvi savaitės iki vestuvių. Pačios įdomiausios dvi savaitės. Visko neatsimenu ką dariau, bet pati ta prieš vestuvinė būsena yra kažkas neapsakomo... Oras fantastiškas, nuotaika superinė, darbų iki kaklo. Lėkt ten,parlėkt ten,padaryt tą,padaryt aną...Labai gerai jaučiuosi,kai esu reikalingas. Ir dar svarbiausia juk,kad sesers vestuvės :)
Pora dienų prieš vestuves dar atvyko dėdė iš Maskvos su žmona, tad teko ir juos užimti.

Mano manymu diena prieš vestuves yra kažkas tokio kas vainikuoja visą tą metų darbą. Visi su savo mintimis bėgioja ''ar padarė tą,ar yra tas,ar paėmėm tą'' ir t.t. Lekiam,puolam,skubam ir toks jauduliukas viduje... Tik  išnešti baldai,ištiesti stalai ir pakabinti rūbai ant pakabų nusako,kad kažkas rytoj bręsta...

O vestuvių dieną nuo pat ryto ankstyvo akys ant kaktos ir marš padėt jaunajai :) Negaliu kaip man faina sugrįžt mintimis į tą dieną.
Atrodo,kad kelios dienos vienoje dienoje...Ryte dar vežioji po kirpyklas,matai žmones,kurie neskuba ir kurių neliečia ši šventė...Per piet visi jau renkasi pas mus namie ir jau ta,ta nuotaika. O po piet jau ir žiūrėk sesuo susituokusi,jau visi važiuojam į sodybą kur iš švęsim šią giminės šventę :)
Šokiai iki ryto,kol jau kūnas pasakė,kad gal prigulk :)))

Kitą dieną oras super,nuotaikos super...Nelabai noriai visi skirstosi ir va...Mes jau važiuojam namo,kur vyksta pratęsimas


Šventės baigiasi, bet tą nuotaiką dar palaiko dėdė iš Maskvos, nes visad, kai jis būna atvykęs, tai jaučiasi kažkas kitaip. Ir dar savaitę judam tuo ritmu.

O savaitės gale aš esu priimamas į darbą. Būsiu vairuotojas-fotokorespondentas. Gavau automobilį, visad pilna kuro baką, įdomias užduotis ir keliones. Dirbau iki pat vasaros galo.
Na,matėt jau ankščiau daug nuotraukų. Nuostabus darbas studentui ir šiaip,kol esi jaunas. Tiek renginių, tiek visokių interviu pamačiau, kad akys ant kaktos stojasi kaip įdomu tam mūsų rajone,kurį kažkas dar sugeba pavadint kaimu. Taip,tai ne Vilnius,bet tai nereiškia,kad ten neįdomu. Labiausiai kas buvo paminta, tai,kad jaunimas sako, kad va,nėr ką veikt pas mus, kaip nuobodu...Na,tiesiai šviesiai, tai neturėjau laisvo savaitgalio, nes kaip savaitgalis, tai taip ir koks renginys, koncertas, paminėjimas ar dar kas...Tekdavo arba labai anksti keltis, arba grįžt labai,labai vėlai,o ryt vėl į darbą. Plius dar labai įdomus yra laikraščių išvežiojimas, kai tave parduotuvėse užkalbina pardavėjos ir matosi, kad kaip,ypač kaimuose, buvo laukiama to spausdinto laikraščio :) Yra vilties,kad dar internetas neuzurpuos visko. Juk viskas sukasi ratu ir grįžta atgal.

Per tą mėnesį įvyko dar du kertiniai reikalai, tai Karklės festivalis, kurį ir aprašiau ankščiau ir Lino motociklos fotosesija.
Štai fotosesijos metu nebūčiau patikėjęs, bet susidarė šauni mūsų draugų kompanija, kuri nors ir apkritus,bet gyva ir manau gyvuos,nes bent man,tai smagu susitikt su jais, kai grįžtu iš Vilniaus.


Ir štai,visi pagrindiniai vasaros planai padaryti, ir aš jau vėl Vilniuje.
Antrakursis. Nebe pats svarbiausias :))

Per šį mėnesį jau spėjom įsivažiuot į mokslus, aplankyt Kauną, Kėdainius, pamatyt nematytus Vilniaus kampelius ir jau keletą kart grįžt namo :)))
Sėkmės.

3 komentarai:

 1. Tas sekmės labai baisiai nuskambėjo.
  Kaip atsisveikinimas.
  Nejaugi atsisveikini, Vytautai?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na,kaip tik vienas žmogelis perskaitęs mano šį įrašą sakė,kad spinduliuoja teigiama emocija viskas :)

  Matyt iš kokio kampo pažiūrėsi :)

  O šiaip,tai manau,kad kam yra tekę ankščiau bendraut realybėj su manim,tai žino tą mano ''Sėkmės'' :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man įdomu ką pats apie savo vestuves rašysi...

  AtsakytiPanaikinti