2013 m. lapkričio 12 d., antradienis

Centriukas, ketvirtas pradeda darbą...

Kad įsijaust į tai ką parodysiu žemiau, tai turi grot toks turginis bytas.


pritstavliaju specialno tolka dlia vas

Taigi, tai mano naujas automobilis - Audi 100 Silkė
Taip,taip...Audi. Kad ir buvau ir esu didis BMW fanas, bet teko persėsti į patį didžiausia BMW priešą - Audi.
Bet tiesa sakant, tai šis modelis buvo mano norimų pavairuoti ir paturėti nors kiek automobilių sąraše. Taigi, nėra viskas taip blogai, nes labai džiaugiuosi tuom ką vairuoju.
Tai mano pagrindinis,kasdienis automobilis. Išties su juo reikia mokėti važiuoti, nes jis senas, su juo kas dieną gali kas nors nutikti, sugest, sulūžt ir t.t., bet taip tik dar įdomiau. Ar ne?
Dar nevažiavau to studentiško kelio Vilnius-Namai-Vilnius, bet šį savaitgalį jau bandysiu. Laikykit špygas.Jau turėjau bėdų. Teko investuot apie 20lt.

Kodėl toks kritimas iš puikaus automobilio Toyota Yaris į Audi 100? Sužinosit kituose įrašuose.

O šį modelį pasirinkau, nes 100km nuvažiuoti kainuoja apie 25-30lt, Techninė apžiūra 2 metams. Galvoju po to tiesiog su ja tiesiai nuvažiuosiu į metalo supirktuvę...
Penktadienio printscreen'ų įrašas pritraukė daug ''skaitytojų''. Kažin kodėl.Norėjau pareklamuot tokią įstaigėlę Vilniuje - Pinigų muziejus.
Teko apsilankyt paskaitų metu su kursiokais. Labai įdomu ir išsamu, o svarbiausia nemokama. Tad kai būsit Vilniuje ir vaikščiosit po senamiestį, tai užsukit ir pasivaikščiokit po jį.


Apturėjom dar su Linu tokį silkišką pasivažinėjimą po naktinį Vilnių...Bet taip patiko man, kad negaliu...Su lyg diena, kai pardaviau BMW, tai pamiršau ką reiškia tie naktiniai pasivažinėjimai.Ach,atgaiva.Nors ir Yaris buvo geresnė mašina techniškai, bet racionalumas šiuo metu nežaidžia. Žaidžia vieta kur tu gerai ir pigiai suki ratus. O visgi tenka pripažint Silkė tai sugeba.
Pasivažinėsim ar pasijuoksim?
Ir taigi, praėjusį savaitgalį tikėtai-netikėtai į Vilnių atklydo mano du buvę klasiokai ir vieno iš jų panelė. Daug foto neturiu, bet pasakysiu, kad apturėjom tikrai linksmą, smagų ir tikrai kokybišką savaitgalį. Prie mūsų prisijungė dar 1 klasiokas 1 klasiokė gyvenanti čia ir 1 klasiokė iš Kauno. Viskas kaip po senovei, lyg nebūtų tų metų praėjusių. Išties džiugu, kad ryšys yra. Per savaitgalį aplankėm porą klubų ir pora kabakų. Susipažinta su visokiais atsitiktiniais žmonėmis, pabendrauta paryčiais stotelėse laukiant autiko. Suvalgytas vienas stiklainis agurkų. Turbūt per visą savaitgalį savom kojom suvaikščiojom apie 20-25km.


Gira 


Mano tėčio darbasPirma kart užmačiau,kad taip bulves keptu


Rūbų kabykla


Gražiausias Fsf dviratis

Na, o dabar internetaiVienas geriausių kadrų per visą istorijąKomentarų nėra:

Rašyti komentarą