2013 m. lapkričio 23 d., šeštadienis

Laukiu sniegoNutiko visokiausių dalykėlių. Mažesnių ir didesnių. Didesnių ir mažesnių.

Tai va, teko pabūvot namie ir vėl prisimint vasaros darbą Bangos laikraštyje. Ir labai patiko, nes tikrai pabuvojau tokioje vietoje, kur nesilanko jaunimas. Politinių kalinių ir tremtinių choro ''Sidabrinė gija'' 10-ties metų jubiliejaus koncerte. Skamba vienaip, bet vienok buvo išties įdomus ir turiningai praleistas laikas.

Iškuopiau silkės saloną, tai dabar kaip naujas. Yra ir kitų naujienų, bet apie jas - pavasarį.
Nepasakyčiau, kad buvo geras savaitgalis šeimos atžvilgiu, nes nei normaliai pasėdėjom, nei padiskutavom. Ir išvis, tai senai taip bebuvo.

Grįžus į Vilnių užgriuvo darbų lavina. 4 pristatymai, vienas kolis ir vienas tyrimas...nais.

Trečiadienį vyko arbatėlė su profesorium Vytautu Radžvilu. Realiai, tai galiu pasakyt, kad buvau pasiilgęs jo :)

O ketvirtadienis buvo didi diena barake...Viršutiniuose aukštuose prasidėjo eiliniai ''netikėti'' patikrinimai, tai visa Didlaukio barako grupė sujudo. Dabartiniai gyventojai pasiguodė,o senbuviai, kurie jau turbūt čia nebegyvena, bet vis dar yra barako grupėje, tai papasakojo kaip viskas buvo ankščiau, kokia tvarka ir ką veikdavo patys studentai. Viso to kas būdavo, tai dabar visiškai nebėra. Ir ką...Penktadienį chebra susizgribo ir pradėjo žaisti žaidimą Killer'is, pradėjo siūlyt kurt muzikos grupę, pradėjo steigti iniciatyvinę barako grupę laisvalaikiui, pradėjo siūlyt keistis ir švęst Kalėdas barake paskutinę savaitę prieš atostogas. Panašu, kad barakas atsigauna ir manau, kad viskas čia bus tik geriau ir linksmiau.
Ir plius...penktadienį vieni vaikinukai pradėjo akciją - vaikščiot po barako kambarius, prijunginėt žmones ir judėt toliau po kitus kambarius...Viso mano kambaryje buvo apie 32 žmonės ir po to su jais visais pajudėjau toliau.

O šeštadienį su Liutauru pajudėjom link Zarasų. Tiksliau į prie Zarasų esantį Degučių miestelį atlikt tyrimo. Ateityje papasakosiu daugiau. Grįžtant užsukom į vieną dvarą. Širdžiai geriau. Ir visgi...graži ta Aukštaitija...
Ir internetai....

Turbūt geriausia MAN 2013 reklamaKad nereiktų ieškot toli tos dainos, tai ji čia
Kaip nufotografuot snaiges

Gražios vienos šeimininkės ir jos katės nuotraukos

Puslapis automobilių mėgėjams


Galima sakyt kas diena praeinu pro Vilniaus sporto rūmus... Tikiuosi tikrai,tikrai gyvenime,kad kada pavyks sudalyvaut juose rengiamame koncerte. O čia video apie juos.

Ir keletas straipsnių:

Maldeikienės apie tai kas yra ekonomika

Vienas geresnių straipsnių apie Graužinienę

Ir neblogas straipsnis apie tėvų meilę vaikams

Pastaruoju metu pradėjau skaityt bernardinai.lt

O čia vyrams .


p.s. labai laukiu sniego

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą