2013 m. gruodžio 14 d., šeštadienis

Žmonės be gyvenimoKadangi turiu daug, daug darbų nuveikt iki Kalėdų, tai trumpai aprašysiu kas nutiko, nes po to gali be Kalėdų nebebūt kada beprisėst prie blogo. Dabar kaip tik žiūriu Vienas namuose 2, geriu arbata ir valgau eklerus... :)Taigi, praeitą savaitę su tėvais, seserimi ir jos vyru buvome Operos ir baleto teatre, operetėje Vienos kraujas. Tai jau tampa kaip ir tradicija, kad kas met ten reikia apsilankyti. Labai gražu ir tikrai, tikrai verta. Ypač studijų metais.

Galvoju bus ramus savaitgalis..bet išsitempė mane šeštadienio vakarą Liutauras su panele. Buvom Bravaria restorane.Vestuvių muzikantai buvo geriausia kas galėtų nutikt šeštadienio vakarą. Rimtai čia.

O sekmadieni kaip ir visada...į MKIC'ą...Vakare grįžtu ir žiūriu - neblogas BMW skelbimas. O Linas kaip tik pardavė savo BMW ir tokio ieškojo koks buvo skelbime...Ir ką,skambinam ir tariames ryt ryte apžiūrėt.

Pirmadienio rytas, 9h. Laukiam BMW ir jo savininko. Ir ką...sekas mums gi, vairavo pensininkas,labai prižiūrėjo. Patiko ir iškart nupirkom.Bet...apie tai vėliau.

Trečiadienį po paskaitų, vakare, nutarėm pasivažinėt po naktinį Vilnių ir taip aplaistyt naująjį pirkinį. Viskas buvo tikrai ok, pasivažinėjom, pasibuvom ir jau ką, reikia važiuot namo...BMW neužsikuria nors tu ką...Po ilgų galvojimų supratom, kad nėra kuro bake.Super,tiesiog super..O mes juk haneryje, tikrai nepakletume tokios ''gėdos'' , kad reiktų prieš visus stumti 7 klasės BMW, juk nelygis ir nefasonas, tad valandą laiko laukėm kol visi išsiskirstė. Linas net užmigo. Po to stūmėm iki degalinės. Nebuvo daug stumti, BET mašina sveria 2 tonas ir teko stumti į įkalnę. Vos, vos iki vidurio kalno užstūmėm ir vsio, nebegalim daugiau, jėgos išnaudotos + jaučiu, kad jau raumenys įtraukti tiek, kad dar čiut ir trūkis garantuotas.(Vėliau skaudėjo dvi dienas kūną ir drebėjo rankos). Bet nepatikėsit, vidurį gražios nakties nebuvo jokios mašinos aplink ir jokio žmogaus, kuris padėtų mums, bet po keletos minučių pasirodė vaikinukai su Audi 80 bulka ir mums padėjo šį BMW nustumti iki degalinės. Užsipiliam kuro. Jau važiuosim. Brupt Brupt...ir nusėdo akumas. NUSĖDO AKUMULIATORIUS. Langas atidarytas, akumas nusėdęs, šalta, naktis, mano audinė už kokių 5km. Super padėtis. Ir vėl...nepatikėsit. Stovi taksi degalinėje, o joje kokių 25-26 metų mergina. Ateinu ir sakau pavežkit kur mumis reik iki tiek, kiek užteks už 10lt. Ji nusišyosojo ir sako, kad matė mumis, kaip mes čia kankinomės ir keikėmės. Pavežė. Važiavom, kalbėjom su ja, viskas super buvo, jau nebetoli mano audi ir va,baigės 10lt. Mintyse galvoju, nu pom,per vieną kiemą pereisim ir viskas ok bus. Apsičiupinėju kišene ir sakau Linui - neužkursim Audi. Linas pirma nesuprato, o po to suprato ir prapliupo juokais. Taigi Audinės raktus palikau pas Liną BMW'e...Nors nusišauk. Gerai, kad taksistei reikėjo vėl ten pat atgal važiuot, tai grįžom prie BMW, pasiėmėm raktus ir ji vėl mumis pavežė. Šį kart truputi arčiau, bet mums jau buvo pom,svarbu,kad ne 5km eit, o tik kokį 1km. Ir pasitaiko gerų žmonių šiame velnio mieste Vilniuje. Eidami padaužėm bikį. Audinė užsikūrė aišku be problemų. Nuvažiuojam, sujungiam laidus nuo mano akumuliatoriaus link Lino ir ką...Vis tiek BMW neužsikuria. Nu neviltis negaliu kokia. Pabandėm užtemt su Audine. Mano audi žviedia, tamposi, ardosi ir pajudina tą 2 tonų laivą. Tampom, tampom ir nieko...likus porai metrų iki gatvės galo PYST ir užsikūrė. Neapsakoma laimės akimirka. Palikau Liną namo važiuot ,o pat šoviau į baraką, nes jau kūną taip skaudėjo ir laužė nuo visų stūmimų ir vaikščiojimų. Žadėjau grįžt 23h. Grįžau į baraką 3.30 ryto.

Kitą dieną turėjau ir buvau prižadėjęs eiti puošti SA. Neatsikėliau iš lovos, nes taip laužė raumenis, tad tik nuėjau vakare į paskaitas ir po to nuėjau į visą puošimą. Ir pasirodo visai nepavėlavau, nes ne vienas aš  sustūmiau ir neatėjau. Bet buvo labai smagu ir linksma, pasipuošėm ir pasibuvom.

Penktadienį vakare vėl lėkėm su Linu, bet nieko gero nenutiko...Kol šeštadienį vakare, kai rašiau šį blogą ir valgiau eklerus negavau skambučio. BMW vėl neužsikuria. Važiuojua pas Liną, tempiam BMW, pilam kurą, vėl tempiam. Nesikuria. Nesikuria. Nesikuria. Linas keikias. Mane nervina. Viskas blogai. Palikom degalinėj BMW(vėl audi vairuotojas padėjo mums pastumt), grįžom į baraką, palikau Linui Audi ir išsiskirstėm.  Nežinau kaip čia viskas baigsis...patį nervina, kad pačiu, pačiu netinkamiausiu metu ta mašina sugedo.

Visi ženklai rodo, kad Linui reikėjo pirkt AUDI.Smagi daina apie mane


Tie trys raudoni yra patys, patys pačiausi ir geriausi :)))
Plinku ir žilstu.


Žadėjau ir ilgai ir nuobodžiai rašyt šį įrašą,o gavos per 15minučių...

Tai va,baigiu žiūrėt Vienas namuose 2 ir valgyt eklerus. Iki.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą