2014 m. sausio 31 d., penktadienis

Sesija On/Off

Žinokit, tai tikrai žadėjau jau rašyti sesijos metu, žadėjau jau rašyti iškart po sesijos...Ir pagaliau prisiverčiau parašyti,kai jau atostogos muša paskutines minutes...O šių metų sesija jau buvo 3 ir turbūt pati geriausia tiek teoriškai, tiek fiziškai, tiek psichologiškai.  Visos tos dvi savaitės po naujųjų metų buvo kažkuo ypatingos, net sakyčiau ritualizuotos...Rytas,sumuštinių tepimas,termosų ruošimas, važiavimas į MKIC, ieškojimas kur pastatyti automobilį, mokymasis, kalbėjimas, diskusijos, pietai valgykloje, vakariniai pasivaikščiojimai, kelionės namo, vakarienė ir taip visas dvi savaites į kurias įsiterpia keli egzaminai...Sesiją užbaigėm tikrai pakankami ramiai,nepalyginsi su pirmąją...


O tada grįžau atostogų namo, išties nesvajojau apie atostogas labai,bet jau reikėjo reikėjo pailsėti. Tik dvi savaitės per daug. Ir vegetuoju,noriu atgal į Vilnių, ir kartu jau atbukau, ir tingiu mokytis...Bet tas smalsumas traukia - kas ir kaip, kokios paskaitos laukia. Per atostogas aplankiau giminaičius, pora draugų, apturėjau pora smagių pasisėdėjimų ir vieną ypač svarbų. Atostogų metu ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės tapau pozityvus. Juodus rūbus pakeitė šviesūs. Mokykloj apsilankiau,bet neturiu ką apie ją pasakyti. Aplankiau vieną dvarą - Žemaitkiemio. Ir dar apturėjom labai smagų tėčio gimtadienį. Visų atostogų veiklos top'as, tai buvimas pečkuriu.

Išties, tai per sesiją svajojau važiuoti į Kauną ir praleist ten vieną dieną. Siūliau visiems draugams,bet nelabai kas pasirašė...Gal ir gerai. Tikrai lėksim į Kauną pavasarį,o gal tada jau turėsiu naująjį objektyvą apie kurį jau svaigstu visas atostogas.


Kalbant apie Kauną, tai ar žinojote,kad Kaune yra tokia Saulė gimanziją?

Neprimena angliško stiliaus?  Statyta 1913 metais amerikiečių pinigais


Tik sovietmetis sugebėjo apgadint šį grožį...


O ar žinojote,kad Kaune buvo tokio grožio pastatas?
Čia buvo VDU chemijos-fizikos institutas, tik gaila,kad po karo jį nugriovė...
O kuo taip tas Kaunas mane traukia? Kai apsilankysiu jame ir aprašysiu,tai papasakosiu :)  +šitą norisi aplankytiKalbant apie Neringą, tai aš nepritariu TAM, bet iš Neringos transliuojama nebloga radijo stotis... O čia galit rasti mano Sausio mėnesio playlistą

+ Karolinos,kuris man irgi labai super

Labas,Vilniau.

2 komentarai:

  1. beveik kiekvieną dieną pravažiuoju pro Saulės gimnaziją ir nors sovietmečio apgadinta, bet vis tiek dar atrodo gana įspūdingai :) dar viena puikus pastatas Kaune yra dabartinis VDU teologijos fakultetas, pastatytas 1925m. (:

    AtsakytiPanaikinti
  2. hahahaha, pagaliau paminėta neprašant! ;)))

    AtsakytiPanaikinti