2014 m. vasario 17 d., pirmadienis

Pikelionys 2014
Po sesijos ''atostogų'' grįžus į Vilnių iškart pasitiko lavina darbų. Studijos, Bursų kiemas ir SA mokymai Pikelionyse...
Visos studentų atsovybės Vilniaus universitete daro išvažiuojamuosius mokymus, neišimtis ir mūsų fakulteto atsovybė. Realiai, tai iš pirmo nebuvau labai teigiamas nusistatęs į visą šį reikalą, bet po to buvau labai laimingas ir šypsojausi. Išties įsimintinas savaitgalis.
Šeštadienio rytas, apniukę, žvarbu, keliauju į fakultetą, o Vilniaus miesto centras kaip niekad tuščias. Nuo fakulteto pajudam į Pikelionis, kurie yra už Aukštadvario. Atvykstame ir nė nespėju įsikurti prasidėjo paskaitos, mokymai. Pirmosios dienos darbas prasidėjo nuo 11h ir baigėsi apie 22h. Dienos tema buvo Projektinis vadovavimas. Lektorius buvo jaunas vaikinukas, pats buvęs SA narys. Daug praktinių užduočių, daug diskusijų ir daug monologo. Apskirtai tai vertinu labai gerai, nes visų pirma, tai turbūt geriausia kas galėjo nutikti, tai yra, kad mūsų SA komanda labiau susigyveno, susidraugavo ir ateities darbams, tai tik į naudą.
Aišku, kad vakare buvo sociolizacijos vakaras ir mes ten pašokom, pabendravom ramiai ir nuėjom miegoti visai be problemų.
Po penkių valandų miego kėlėmės antrai mokymų dienai, kurios tema jau buvo Dokumentų nagrinėjimas.Skamba nelabai įdomiai, bet labai vertinga buvo, nes teko perskaityti įvairius nuostatus, įstatymus, kuriuos žinoti dažnai verta esant studentu.
Visų mokymų top'as, tai virtuvė. Savanoriai virtuvės šefai mums gamino visas tris dienas tikrai gerą, skanų ir sotų maistą. Realiai, tai nebuvo tokios akimirkos,kad jau jausčiausi labai norintis valgyti.
Ir apskirtai, tai tokie asmeniniai laimėjimai, tai kaip artimesnis susipažinimas su kaikuriais žmonėmis, su kuriais turbūt net nesisveikindavau,o dabar ... Dabar net aš pasidaviau ir dėl vienos panelės teko tą velnio Snapchat'ą parsisiųsti.
Įsimintina ir kelionės pabaiga. Teko kaip žygiaiviamas keliauti apie porą kilometrų tamsoje, o po to belstis viešuoju autiku iki Vilniaus...O ten - stotis. Nelabai saugiai ten jaučiausi,bet kaip matot - gyvas.


O dabar apie paskaitas. Turim keturias skirtingas paskaitas. Pirmasis dėstytojas E.Dunajevas tai mums jau nenaujiena, jį jau turėjome praeitą semestrą, tad jo sistema mums jau pažįstama. Kitas dėstytojas tai amerikos lietuvis Giedraitis, kuris ves mums Ekonomikos sociologijos paskaitas, kurios vyks anglų kalba. Reikės išties padirbėt ir persilaužti. Kitas dėstytojas, tai A.Čepas, jis dėstys mums Teisės pagrindus. Išties pats nuobodžiausias dėstytojas, kiek ''pohuistas''. O paskutinis dėstytojas, tai mūsų dekanas Poviliūnas ir jo paskaita Švietimo sociologija. Pakolkas tai įdomiausia ir laukiamiausia paskaita. Savitas toks stilius.
O praėjųsi šventinį savaitgalį teko būt namuose. Valentino dienos vakarą praleidau ypač produktyviai - dvi valandas valiau fotoaparatą ir poliravau objektyvų stiklus. Šeštadienį teko pabūt Palangoje, tarp labai įdomių žmonių. O sekmadienį šventėm Lietuvos gimtadienį - Vasario 16-ąją, pagaliau aplankiau šiais metais jūrą...

Tiesa, dieną prieš Valentino dieną teko praleisti žavių merginų apsuptyje. Nemiegam,nesnaudžiam :)))
p.s. Dar vienas šviesulys gyvenime - pradėjau žiūrėt serialą Draugai

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą