2014 m. kovo 31 d., pirmadienis

Pradeda kvepėti

Kadangi baigėsi tie pirmieji trys mėnesiai,tad nutariau padaryti mini įrašą kuriam atsikratau iki Kovo 31 darytų nuotraukų ir įvairių internetinių puslapių. Nežinau kaip jums,bet man viskas prasideda visada nuo balandžio 1.
Kas prasideda? Tas Vasaros alsavimas.


Sugebėjau savo silkės motorą užkalt...na,ką padarysi...

p.s. Klausimas tiems,kas nusimano krikščionių katalikų tikėjime. Sako,kad gyvūnai neturi sielos,tai taip išeina,kad jie nekeliauja į dangų(ar į pragarą),taip? Tai koks tas rojus, jeigu ten nėra gyvūnų? :)

2 komentarai:

 1. Problemytė tame, kad Biblijoje nekalbama (arba bent jau aš nežinau) apie gyvių sielų išganymą. Dievas koncentruojasi į savo kūrinį - žmogų ir jo dvasią.
  Galima mąstyti taip: biblijoje yra dvi sąvokos - dvasia ir siela. Žmogus turi ne tik sielą, bet ir dvasią. Į dvasios išganymą ir tyrumą kreipiama daug dėmesio. Visi gyviai turi sielą. Galimybę patekti į rojų turi visi, turintys sielą. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Hm, jei išgelbėjimas ateina TIK per Kristų, tai kaip gyvūnai gali priimti Kristų, vykdyti Dievo valią? Negali. Tai vat, jau kaip ir gyvūnų Danguj neturėtų būti. :D
   Ir šiaip, rojus yra amžinybė su Dievu ir Jis yra Nr. 1. Nemanau, kad tie, kurie tiki Juo, labai rūpinasi ar šalia bus jų augintiniai ir pan. Nors kas čia žino, ką Dievas priplanavęs, pagyvensim - pamatysim. :D

   Panaikinti