2014 m. gegužės 5 d., pirmadienis

Sezono pradžia

Šis pavasaris vis dar duoda į skudurus visiems iki tol buvusiems pavasariams!!!


Pirmiausia reiktų pradėti pasakoti nuo universiteto reikalų.

Po atostogų mūsų fakultete vyko Ataskaitinė-rinkiminė VU SA FsF konferencija, kurios metu buvo pristatyti praėjusios kadencijos darbai, išrinkta nauja pirmininkė ir pristatyta nauja komanda. Vyriškas solidarumas sveikina naują VU SA FsF pirmininkę Karolina Ustilo :)))

Na,o kaip čia nepaminėsi ir savęs. Teko garbės tapti Informacinės srities projektų koordinatoriumi. Nors teks griežti tik antru smuiku, bet visgi labai smagu, kad turėsiu galimybės prisidėti bent kiek prie visos organizacijos veiklos. Tikiuosi, kad viskas bus gerai ir linkiu visai mūsų naujai komandai valios dirbti.

Išties konferencijos metu dar nieko viduje nepajutau,bet už tai vakare, po jos, vyko mūsų atstovybės 12-as gimtadienis, kurios tema buvo - Vestuvės. Štai jos metu, tą akimirką kai gavau raktą nuo SA kabineto, užplūdo kažkoks dvilypis jausmas, kad štai jau esi čia ir niekur dabar nepabėgsi. Vienas didesnių mano gyvenimo įvertinimų ir užimamų pozicijų. Ir apkritai,tai norėčiau labai padėkoti Karolinai,kad atsivedė ir parodė SA,nes be jos nebūtų buvę tokie įdomūs šie metai. Ačiū :)

O taip,tai labai linksma vakarinė dalis. Aš ir Liutauras buvome vakaro muzikantai.
Vakare teko išbandymas silkei - 6 žmonės. Nekabinom niekur.Ąžuolo fotoreportažasNa, o universiteto gyvenime nutiko dar vienas dalykėlis. Mane ir Liutaurą pasikvietė mūsų praeito semestro socialinės antropologijos dėstytojas Gytis prisidėti prie vienos vykdomo projekto Lietuvoje. Buvom kaip ir projekto asistentai. Vienas vokietis mokslininkas iš UK Notinghamo universiteto vykdo bendrą tyrimą per 46 pasaulio šalis. Eksperimento tikslas yra patikrinti ar žmonės yra labiau individualistai ar labiau kooperuojasi. Už dalyvavimą mokami pinigai. Mes su Liutauru turėjome padaryti vieną svarbiausių ir vieną sunkesnių darbų. Surasti per 100-ą žmonių norinčiu dalyvauti šiame tyrime. Nei aš, nei Liutauras nemėgstam prieiti prie žmonių ir klausinėt,bet teko persilaužti ir mums pavyko. Teko ir kitų,smulkesnių darbų atlikti.
Buvo įdomi patirtis, buvos smagu su tuo pačiu mokslininku pabendrauti, beje jo vardas Johnatan'as.  Aišku linksmiausia dalis ta, jog gavome už tai algą. Europietišką.

Eksperimento dalyvių vietosTaigi, ilgajam savaitgaliui lėkiau namo,nes dabar nebežinau kada begrįšiu...O bevažiuojant namo prasukau pro Kauną su reikalais.Maniau,kad nebegrįšiu,nes keliai baisūs,vienoj vietoje užgesinau mašiną ir nebeužkūriau,bet...viskas gerai,kas gerai baigiasi.

Ir ties Gegužės 1 diena prasidėjo sezono atidarymai vieno po kito.

Gegužės pirmą dieną su mama,tėčiu ir močiute išvyko po žemaitiją. Aplankėm Plungę ir Telšius. Telšiai man labiau patiko. O štai Plungėje aplankėm Oginskių dvarą - dvarų sezonas atidarytas. 
Vakare važiavom į autokroso trasą išbandyti Opel'io,taigi ir autokroso sezonas atidarytas.Vakare buvo su Arnoldu Lijo. Papasakojo kaip sekasi. O sekasi gerai :)))


Kitą dieną knisausi prie Silkės. Mano užduotis yra kiekvieną kartą grįžus pasidaryti bent po truputi,kad liktų mažiau kitam kartui. Turiu norimų modų sąrašą Silkei,tad jo ir laikausi. Šį savaitgalį uždėjau spoilerį gale, padariau pilną shadowline, perdažiau bamperius ir moldingus, perlakavau posūkius priekyje, pakeičiau vairą, uždėjau gražesnį antgalį ant duslintuvo.


Vakare lėkėm į Klaipėdą...Į Lez'ą. Teko padraguoti.


O šeštadienį ryte radau raštelį,kad po piet - bulviasodis...
Kaip ir kas met,tai taip ir šiemet - buvau už arkliuką


O artėjant vakarui ir prie jūros pabuvau.
Net šampano taurę už draugus pakėliau. Tegul jiems būna viskas gerai,o man..kaip jiems :))


Sekmadienį atšventėm mamos dieną ir pajudėjau link Vilniaus.
4 žmonės + daiktai + pilnas kuro bakas.
Galvojau bus blogiau.
Juokinga kelionėje nebuvo,buvo juokinga jau pačiam Vilniuje,kur porai minučių mašina pavedė šiek tiek,bet draugai alkašai pastūmė ją ir ji vėl dirba po šiai dienai.


Ir visos kitos nuotraukos...

Beje, iš tėčio gavau nuostabų svajonių objektyvą - Helios 40-2 85/1,5
Trys nuotraukos virš yra darytos su juo.Ir.
Savaitgalio topas. Buvau drąsus,pabandžiau,viskas ok. Judam toliau :)
Kažkada turim prieit liepto galą.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą