2015 m. birželio 8 d., pirmadienis

Memel motor fest '15

Turbūt dauguma skaitančių mano blog'ą žino, kad gegužės 30 dieną organizavau(ne vienas) renginį Memel motor fest '15!

Jeigu kas dar nežino kas tai per renginys, tai kviečiu paskaityti trumpą santrauką čia ir peržiūrėti nuotraukų albumą - > http://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/i-klaipeda-susirinko-isblizginti-automobiliai.d?id=68129256Norėčiau visą tai prisiminti, nes tai vis dėl to pirmas tokio tipo projektas mano gyvenime.

Viskas prasidėjo gana paprastai. Lietuvoje su automobilių sportu renginių tikrai netrūksta, bet tokių renginių kur galėtų pasirodyti automanai su savo automobiliais tikrai mažai. Per metus įvyksta gal kokie 2-3. Pagrindiniai yra jau tris metus rengti Refresh season opening - šiais metais pervadinti į Freshfit season opening ir Chill 'n grill festivalis. Abu yra savotiški, tam tikrai publikai skirti renginiai. Kas net pasakė- ,,ai čia tie vilniečiai sau pasidaro tūsą''. Gal. Gal ne. Vienaip masčiau iki tol, kitaip dabar,kai juos jau pažįstu. Du metus iš eilės teko matyti Refresh'ą, o Chille dalyvaut vis bandydavau dalyvauti, bet nepavykdavo(ar neatsirasdavo noro). Sekdavau visas naujienas ir skaitydavau, kad chebra vis skūsdavosi, kad kodėl to nedaroma kur nors prie jūros, vakarų Lietuvoje. Nebijosiu prisipažint, kad panašų komentarą esu ir aš parašęs. Ir štai atėjo šie metai, prasidėjo Freshfit reklama ir pagalvojau - o kodėl kažko neužkūrus ir nepadarius Klaipėdoje?

Aišku, tam, kad kažką suorganizuoti reikia ir patirties, ir užnugario, ir pažinčių. Taigi, po žiemos sesijos, kai jau buvo laikas važiuoti į Vilnių pradėt kitą semestrą, pagalvojau ir parašiau tokiam Edui. Žinojau jį, kad jis organizuoja Klaipėdoje jau senai ir ilgai įvairius renginius susijusius su automobiliais. Parašiau ir atsakymas buvo iškart - susitinkame rytoj,aptarsime viską. Susitikome pačioje sausio mėnesio pabaigoje. Pakalbėjom ir pradėjom kažką daryti. Susibūrėm komandą, kurios nebuvau net akyse matęs, bet visi žinojo ką daro ir turėjo ką veikti.

Kadangi vasaris buvo užspaustas su Bursų kiemu, tai tikrieji ir didieji darbai prasidėjo nuo kovo vidurio. Įdėjo gvildenimas. Renginio pavadinimo sugalvojimas. Vietos gavimas. Dizaino sukūrimas. Internetinės svetainės sukūrimas. Informacijos sklaida per visus kanalus. Registracija. Paruošiamieji renginio darbai. Ir pats renginio organizavimas. Įdomi patirtis, vienok. Žinot, visai būtų įdomu likti čia, šitoje sferoje.

Pati renginio diena buvo kažkokia viena didelė euforija. Tikrai daug nuėjau ir nubėgau, kalbėjau, derinau, rodžiau ir reguliavau, bet buvo gera matyti tiek daug susirinkusių tikrų automanų į vieną vietą. Norėjosi, bet fiziškai buvo neįmanoma apklausinėti visų 176 dalyvių kaip jiems? Ar patiko? Kas buvo blogai?  Kokie pasiūlymai ir idėjos kitiems metams?  Pakalbėjau su kuo galėjau ir tikrai apsidžiaugiau, kad dauguma komentarų geri ir palaikantys kažką daryt ir toliau. Jau yra paruošta renginio refleksija ir žinomos jos silpnosios vietos, kurios bus taisomos kitais metais.
Išties, kažkaip norėtųsi persikelt ten atgal ir pažvelgt į viską lėtai ir neskubant iš šono.

Na, ir paskutinė, bet neliūdniausia vieta - afterparty. Jeigu išvažiavau į renginį šeštadienį 9 val. ryto, tai grįžau namo sekmadienį 16.30 val. vakaro. Manau, kad susiradau naujų kolegų ar net draugų. Ir tikrai ne trumpuoju laikotarpiu.

Iki susitikimo Memel motor fest ' 16


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą