2016 m. vasario 7 d., sekmadienis

P a s a k a b e g a l o

sykį važiavome naktį namo ir išgirdome per lietų šitą dainą
nuo tada nusprendėme jos klausytis ir klausytis
Labai keista savaitė. Kaip ir grįžau tvarkytis dokumentų praktikai į Vilnių, dėl kurių labai pergyvenau, bet kaip ir labai greitai juos susitvarkiau ir nebuvo taip baisu kaip atrodė išsyk. Ir apskritai ta praktika prasideda nuo rytojaus, labai laukiu ir kartu toks jauduliukas ima. Kas ten bus? Su kuo tai valgoma? Nesinori nuvilti ir jų ir savęs. Tiesa, nepaminėjau, kad praktiką atliksiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje Ryšių su visuomene skyriuje. Teko jau lankytis ten ketvirtadienį ir susipažinti su savo vadove, su „kolegomis“ ir savo darbo vieta. Nemeluosiu, truputi „smirda“ sovietmečiu arba davatkiškumu, bet tai tik pirmas įspūdis, vėliau papasakosiu daugiau, kai galėsiu adekvačiai viską vertinti. 

Ir šiaip, nuvažiavęs stogelis yra. Kažko noriu. Nežinau ko. Susipažįstu su naujais žmonėmis. Džiaugiuosi ir kartu noriu, kad jie dingtų iš mano gyvenimo. Kaip ir nebesiskaito atostogos, bet kadangi savaitė iškrito iš mano gyvenimo, tai ši, Vilniuje, buvo ta, kai lėkdavau susitikt su kuo turėjau jau ankščiau. Ir ne vien. Per 4 metus pirmą kart lankėmės tam garsiajam Piano Man. Nesijaučiu nieko praradęs, kad nebuvau ten ankščiau. Sorry, vilniečiai, nežinau kuom ten taip įspūdinga. Vieta OK, bet, kad dėl jos mirti ir sakyti, kad nieko nėr geriau...Pabūsiu arogantiškas ir pasakysiu vieną žodį - Faksas. Buvome ir A.Saukos parodoje NDG. Įdomu. Kilo naujas priežodis „Net už Sauką sunkiau...“. Ir daug, daug miego. Bei Opel Omega. Keista, kai gatvėse nebesi įdomus ir nežino, kad tu pravažiuoji pro šalį. Vienok, tai labai geras automobilis. Plauki paviršiumi pasroviui ir (ne)ramu. Ir jaučiu Kaunas geras miestas. Aš visada sakiau, kad mėgstu Kauną. Man patinka ten. Ir ten randu įdomių žmonių nors ir ten nebūnu. Ir kažkaip. Žinot. Noriu į Kauną.

''Nesiginčiju, kiekvieno mylinčio jūrą meilė yra didelė. Ir taip turi būti. O oras kaip kokia patikra - išsigąsi ar rizikuosi pasitikti jūrą tokią nepastovią, neaprėpiamą. Ašaros kaupiasi. Tik nežinau, ar nuo vėjo, ar kad myliu. Turbūt, kad myliu, nes vėjo tai nėr.''Komentarų nėra:

Rašyti komentarą