2016 m. vasario 28 d., sekmadienis

Vasario ramybė

Štai taip vėl prasidėjo kaip pernai kaip ankščiau - mūsų nerimo žiema. (M.M.)
Knygų mugėje įsigijau naujausią A.M. albumą - Degančios akys. Ir ne bet kokį, o vieną iš 250 vnt. išleistų vinilinų plokštelių. Tiksliau gavau vienas iš paskutiniųjų su parašu. Turiu dar ir 3 iš 5 Foje plokštelių.(Kitos dvi yra brangiausios ir rečiausios lietuviškos plokštelės, kurių vnt. kaina prasideda nuo 200eur). Mamontovas pradėjo savo koncertą knygų mugėje su sena, 28 metų senumo daina - Žodžiai į tylą iš vinilinio albumo tokiu pat pavadinimu. Turiu šį albumą ir jis yra pigiausias visoje kolekcijoje. Bet pasakysiu, kad mano nuomone ši daina yra kur kas stipresnė už visas naujojo albumo dainas.

aš žodį ištarsiu jis nuskęs tyloj
galbūt tik jinai mane išgirs
kiek tūkstančių žodžių aš ištariau jai
kiek jų dar reikės į ją ištart
Truputi nuotraukų. Kai kurias jau matėt,o kitos nebuvo skirtos viešam publikavimui, tad užteks ir blog'e joms pabūt. 
Teko aną savaitgalį, kai grįžau namo ryškint juostas ir nuotraukas savo ir nesavo. Vienam vaikinukui ryškinau šimtadienio nuotraukas. Ir taip gera širdį pasidarė, kai pamačiau tas nuotraukas. Ir taip gaila, kad savo šimtadienio nefotografavau su juosta, nes nuotraukos neįtikėtinos. 

Knygų mugėje įsigyjau pirmą savo A.Sutkaus fotoalbumą, pabendravau su šiuo menininku, gavau autografą ir nusifotografavau su juostiniu.Ir apskritai, tai labai gerai praleidome laiką Knygų mugėje. Puiki atmosfera ir gera kompanija. 

Nemažai jau pajudėjome link Memel motor fest 2016 organizavimo. Šiais metais privalu padaryt geriau nei buvo. Tiesa sakant, tai dabar mane aplanko tokia dienų monotonija ir kasdienybė. Bet gerąja prasme. Laukiu pavasario. O už lango vis dar elegantiškai sninga ir po gatvės šviestuvais dar pastoviu sau vienas kartais. Ir nerašau, nes nėra apie ką rašyti. 

Po visom nuotraukom dar rasite visokių dalykėlių.


''Vyrų pavasaris'' aut. ŽanaValentino proga. Autorius: Eimantas RaulinaitisRamybė.Neatsiklausau. Nes apie jūrą.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą